Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 17 listopada 2018, sobota.  Imieniny: Elżbiety, Flory, Grzegorza, Walerego, Zbysława

R E K L A M A















free counters


BIEG GÓRSKI IM. ERWINA KOZERY
III MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI NAUCZYCIELI W BIEGACH GÓRSKICH



BIEGIEM PO BEZDROŻACH

W sobotę, 23 marca 2006 r., odbył się w czarnkowskim parku Staszica i przylegającym do niego lesie Bieg Górski im. Edwina Kozery połączony z III Mistrzostwami Wielkopolski Nauczycieli w Biegach Górskich. Ogółem w szranki stanęło 141 zawodników i zawodniczek, a na stracie biegu głównego pojawiło się 51 osób.
Imprezę zorganizowali członkowie Lekkoatletycznego Ludowego Klubu Sportowego - Browar Czarnków przy współpracy Urzędu Miasta, Ośrodka Sportu i Rekreacji, Państwowej Straży Pożarnej oraz Miejskiego Centrum Kultury. Zawody przebiegły sprawnie, głównie dzięki zdyscyplinowaniu startujących i ogromnej pracy organizatorów. Jedną z największych trudności tegorocznej edycji okazało się przygotowanie trasy biegu, która ze względu na długą i mroźną zimę w wielu miejscach pokryta była śniegiem i lodem. W celu zapewnienia bezpieczeństwa zawodnikom na dużą część wytyczonego szlaku wysypano trociny, których w sumie zużyto 5 ton.
Jednak pomimo przenikliwego chłodu atmosfera wśród zawodników była gorąca. Tuż po oficjalnym otwarciu biegu przez prezesa klubu Łukasza Wasyłyka na starcie stanęli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. W zależności od kategorii na podium stawali: SP, chłopcy, klasy I-III, 500 m: 1. Norbert Dymek - SP nr 1 Czarnków, 2. Krystian Ratajczak - SP 1 Czarnków, 3. Mikołaj Wicher SP 1 Czarnków, SP, dziewczęta, klasy IV-VI, 1000 m: 1. Katarzyna Nowak - SP nr 1 Czarnków, 2. Kamila Jóźwik - TKKF Olszewski i Synowie Sławsko, 3. Ola Jachimczyk - SP nr 1 Czarnków, SP, chłopcy, klasy IV-VI, 1000 m: 1. Damian Gałkowski - SP Sławsko, 2. Łukasz Łukaszyk - SP Budzyń, 3. Bartosz Nowak - SP nr 1 Czarnków, PG, dziewczęta, 1500 m: 1. Katarzyna Kowalska - PG Czarnków, 2. Kamila Kotwica - PG Czarnków, 3. Beata Woler - PG Budzyń, PG, chłopcy, 1500 m 1. Gracjan Stawowy - PG nr 2 Gniezno, 2. Wojciech Paulus - PG Czarnków, 3. Łukasz Zamiara - PG nr 2 Gniezno.
Dystans biegu głównego wynosił 6 km i wiódł przez zróżnicowany wysokościowo teren. Tę trasę w kategorii OPEN najszybciej pokonali, kobiety: 1. Ewa Chałupniczak - Chodzież, 2. Danuta Pietruszyńska - Bielsko, 3. Patrycja Talar - TKKF Płomień Pobiedziska, mężczyźni: 1. Kamil Poczwardowski - AZS AWF Warszawa, 2. Rafał Błoch - LLKS Browar Czarnków, 3. Łukasz Kalaszczyński - AZS AWF Warszawa.
W kategorii nauczycieli natomiast na podium stanęły: 1. Ewa Chałupniczak - Połajewo, 2. Ewa Zielińska - Poznań, 3. Grażyna Chudy - Wrześnica oraz mężczyźni: 1. Janusz Dubiel - Krzyż Wlkp., 2. Władysław Wieczorkowski - Poznań, 3. Paweł Stefaniak - Chodzież.
Wręczenia medali, dyplomów i nagród dokonywali na przemian: żona patrona biegu Helena Kozera, burmistrz Franciszek Strugała, wiceburmistrz Grzegorz Kaźmierczak, dyrektor OSiR Krzysztof Cimoszko, prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Piotr Cyganek oraz dyrektor biegu Łukasz Wasyłyk.
Marcin Małecki

Oficjalna strona Lekkoatletycznego Ludowego Klubu Sportowego Browar Czarnków: www.LKS.Czarnkow.INFO

WYNIKI

SZKOŁA PODSTAWOWA, CHŁOPCY, KLASY I-III, DYSTANS 500 M
1. Norbert Dymek Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
2. Krystian Ratajczak Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
3. Mikołaj Wicher Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
4. Norbert Buśko Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
5. Mikołaj Romanowski Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
6. Damian Stefaniak Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków

SZKOŁA PODSTAWOWA, DZIEWCZĘTA, KLASY IV-VI, DYSTANS 1000 M
1. Katarzyna Nowak Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
2. Kamila Jóźwik TKKF Olszewski i Synowie Sławsko
3. Ola Jachimczyk Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
4. Weronika Torzyńska Szkoła Podstawowa Budzyń
5. Weronika Grzelak Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
6. Celina Cholewska Szkoła Podstawowa nr 3 Sławsko
7. Wiktoria Podlas Szkoła Podstawowa nr 3 Sławsko
8. Weronika Frahn Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
9. Estera Graj Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
10. Monika Bielejewska Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
11. Barbara Hoffmann Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
12. Klaudia Koźma Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
13. Anna Szwedek Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków

SZKOŁA PODSTAWOWA, CHŁOPCY, KLSY IV-VI, DYSTANS 1000 M
1. Damian Gałkowski Szkoła Podstawowa Sławsko
2. Łukasz Łukaszyk Szkoła Podstawowa Budzyń
3. Bartosz Nowak Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
4. Rafał Kaźmierczak Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
5. Krzysztof Patalas Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
6. Piotr Pilawski Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
7. Dawid Sołtysiak Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
8. Karol Tomczak Szkoła Podstawowa Budzyń
9. Aron Belowski Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
10. Piotr Pytel Szkoła Podstawowa Budzyń
11. Sebastian Radecki Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
12. Grzegorz Mataczyński Szkoła Podstawowa Budzyń
13. Dominik Romanowski Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
14. Hubert Braciszewski Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
15. Michał Kupidura Szkoła Podstawowa Budzyń
16. Miłosz Stochaj Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
17. Bartosz Grott Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
18. Patryk Banachowicz Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
19. Wojciech Przytulski Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
20. Jędrzej Pompała Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
21. Maciej Sobczak Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
22. Bogusz Falkowski Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
23. Maciej Wicher Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
24. Dominik Kazdrath Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
25. Artur Stocha Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
26. Kamil Kenig Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
27. Damian Krygowski Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
28. Bartek Krainiak Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
29. Dawid Krauz Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
30. Krzysztof Kołoch Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
31. Dawid Mieszała Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
32. Patryk Nowakowski Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
33. Damian Kulesza Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
34. Mateusz Gacek Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
35. Miłosz Słabolepszy Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
36. Dawid Szlemp Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków
37. Robert Ziółkowski Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków

GIMNAZJUM, DZIEWCZĘTA, DYSTANS 1500 M
1. Katarzyna Kowalska Publiczne Gimnazjum Czarnków
2. Kamila Kotwica Publiczne Gimnazjum Czarnków
3. Beata Woler Gimnazjum Budzyń
4. Ewa Tomczak Gimnazjum Budzyń
5. Agnieszka Jezierska Gimnazjum Budzyń
6. Hania Szymańska Publiczne Gimnazjum Czarnków
7. Agnieszka Pietras Publiczne Gimnazjum Czarnków
8. Natalia Czarnecka Publiczne Gimnazjum Czarnków
9. Izabella Busse Publiczne Gimnazjum Czarnków

GIMNAZJUM, CHŁOPCY, DYSTANS 1500 M
1. Gracjan Stawowy Gimnazjum nr 2 Gniezno
2. Wojciech Paulus Publiczne Gimnazjum Czarnków
3. Łukasz Zamiara Gimnazjum nr 2 Gniezno
4. Szymon Braciszewski Publiczne Gimnazjum Czarnków
5. Adam Niciński Gimnazjum Sławsko
6. Robert Bryliński Publiczne Gimnazjum Czarnków
7. Maciej Fajfer Gimnazjum nr 2 Gniezno
8. Michał Edwardt Gimnazjum Sławsko
9. Marek Kaczorowski Publiczne Gimnazjum Czarnków
10. Łukasz Przywarczek Gimnazjum Budzyń
11. Eryk Stróżyński Publiczne Gimnazjum Czarnków
12. Mateusz Nawrot Publiczne Gimnazjum Czarnków
13. Łukasz Rusiniak Gimnazjum Budzyń
14. Ada Patalas Publiczne Gimnazjum Czarnków
15. Łukasz Furman Publiczne Gimnazjum Czarnków
16. Rafał Sypniewski Gimnazjum nr 2 Gniezno
17. Łukasz Kubiak Gimnazjum Budzyń
18. Tomasz Pertek Publiczne Gimnazjum Czarnków
19. Łukasz Holak Gimnazjum Budzyń
20. Dawid Ciemieniewski Gimnazjum Budzyń
21. Robert Sówka Publiczne Gimnazjum Czarnków
22. Kamil Kupidura Gimnazjum Budzyń
23. Artur Świerkowski Gimnazjum Budzyń
24. Jarek Marcinowski Gimnazjum Budzyń
25. Artur Kałużny Gimnazjum Budzyń
26. Michał Frahn Publiczne Gimnazjum Czarnków
27. Michał Rotter Publiczne Gimnazjum Czarnków

BIEG GŁÓWNY
KLASYFIKACJA GENERALNA
Kobiety

1. Ewa Chałupniczak Chodzież
2. Danuta Pietruszyńska Bielsko
3. Patrycja Talar TKKF Płomień Pobiedziska
4. Ewa Zielińska 1420 Poznań
5. Beata Talar TKKF Płomień Pobiedziska
6. Karolina Woźniecka LLKS Browar Czarnków
7. Grażyna Chudy Sławsko
8. Joanna Gałan Junior Złocieniec
9. Grażyna Sikorska TKKF Run 42 Bobolice
10. Emilia Szurpit GOK Budzyń
11. Irena Lasota Wałcz
12. Joanna Konkel TKKF Olszewski i Synowie Sławno

Mężczyźni
1. Kamil Poczwardowski AZS AWF Warszawa
2. Rafał Błoch LLKS Browar Czarnków
3. Łukasz Kalaszczyński AZS AWF Warszawa
4. Janusz Stańczak Opel Szpot Poznań
5. Paweł Grzebyta LLKS Browar Czarnków
6. Adam Musiał LLKS Browar Czarnków
7. Józef Brandenburg Dopiewo
8. Janusz Dubiel LLKS Browar Czarnków
9. Leszek Kałan Junior Złocieniec
10. Adam Niciński TKKF Olszewski i Synowie
11. Marian Ostrowski Junior Złocieniec
12. Adrian Graczyk LLKS Browar Czarnków
13. Władysław Wieczorkowski Poznań
14. Paweł Stefaniak Chodzież
15. Stefan Helwich Wieleń
16. Jerzy Neuman TKKT Swarek Swarzędz
17. Dominik Zielsdorf LLKS Browar Czarnków
18. Zenon Talar Bols Oborniki
19. Paweł Witkowski Chodzież
20. Marcin Skawiński Oborniki
21. Zbigniew Magdziak Poznań
22. Dawid Nowak GOK Budzyń
23. Sylwester Szurpit GOK Budzyń
24. Mirosław Lasota Wałcz
25. Mirosław Bertkowski Chodzież
26. Andrzej Wróbel SSI Start Poznań
27. Tomasz Dobosz Piła
28. Jan Piduch Malta Poznań
29. Piotr Kuczyński Poznań
30. Bartosz Kukliński GOK Budzyń
31. Józef Wrona Wieleń
32. Jarosław Madajczak Trzcianka
33. Artur Turczyn GOK Budzyń
34. Miłosz Zimoch GOK Budzyń
35. Witold Sikorski TKKF Run 42 Bobolice
36. Janusz Marcinkowski Budzyń
37. Damian Chojnacki GOK Budzyń
38. Paweł Cholewiński GOK Budzyń

Mężczyźni kategorie wiekowe:
Do lat 29

1.Paweł Grzebyta LLKS Browar Czarnków
2. Adam Niciński TKKF Olszewski i Synowie
3. Adrian Graczyk LLKS Browar Czarnków
4. Paweł Stefaniak Chodzież
5. Dominik Zielsdorf LLKS Browar Czarnków
6. Paweł Witkowski Chodzież
7. Dawid Nowak GOK Budzyń
8. Sylwester Szurpit GOK Budzyń
9. Mirosław Bertkowski Chodzież
10. Tomasz Dobosz Piła
11. Bartosz Kukliński GOK Budzyń
12. Artur Turczyn GOK Budzyń
13. Miłosz Zimoch GOK Budzyń
14. Damian Chojnacki GOK Budzyń
15. Paweł Cholewiński GOK Budzyń

30 - 49 lat:
1. Janusz Stańczak Opel Szpot Poznań
2. Adam Musiał LLKS Browar Czarnków
3. Janusz Dubiel LLKS Browar Czarnków
4. Leszek Kałan Junior Złocieniec
5. Marcin Skawiński Oborniki
6. Zbigniew Magdziak Poznań
7. Andrzej Wróbel SSI Start Poznań
8. Jarosław Madajczak Trzcianka
9. Witold Sikorski TKKF Run 42 Bobolice

Powyżej 50 lat:
1. Józef Brandenburg Dopiewo
2. Marian Ostrowski Junior Złocieniec
3. Władysław Wieczorkowski Poznań
4. Stefan Helwich Wieleń
5. Jerzy Neuman TKKT Swarek Swarzędz
6. Zenon Talar Bols Oborniki
7. Mirosław Lasota Wałcz
8. Jan Piduch Malta Poznań
9. Piotr Kuczyński Poznań
10. Józef Wrona Wieleń
11. Janusz Marcinkowski Budzyń

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI NAUCZYCIELI:
Mężczyźni:

1. Janusz Dubiel Krzyż Wlkp.
2. Władysław Wieczorkowski Poznań
3. Paweł Stefaniak Chodzież
4. Marcin Skawiński Kiszewo
5. Mirosław Lasota Wałcz
6. Witold Sikorski Kurowo

Kobiety:
1. Ewa Chałupniczak Połajewo
2. Ewa Zielińska Poznań
3. Grażyna Chudy Wrześnica
4. Grażyna Sikorska Kurowo
5. Joanna Konkel Sławno


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 
Fot. Marcin Małecki
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.