Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Archiwum
Dzisiaj jest: 20 kwietnia 2024, sobota.  Imieniny: Agnieszki, Czesława, Lecha, Szymona

WIELKI SUKCES MŁODEJ ZAWODNICZKI

Wielki sukces odniosła młoda tenisistka z KTS Plastmet - Noteć Czarnków Agata Ławińska, która 17 marca w Finale Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Żaczek w Poznaniu zajęła 2 miejsce. Zawodniczka uzyskała awans do Mistrzostw Polski Żaczek w Tczewie odbywających się w dniach 22 - 24 marca br. W mistrzostwach tych pod patronatem "Przeglądu Sportowego" i Polskiego Związku Tenisa Stołowego wystąpiło 48 zawodniczek (3 najlepsze z każdego województwa). Agata rozegrała w tym turnieju siedem pojedynków. Cztery z nich wygrała, a w trzech doznała porażek. Ostatecznie zajęła wysokie 13 miejsce. Jest to duży sukces młodej zawodniczki, która na stracie do mistrzostw rozstawiona była z 41 numerem. (Znawcy tenisa stołowego ocenili jej występ sporą niespodzianką, gdyż wygrała mecze z wyżej rozstawionymi zawodniczkami z czołowych klubów Polski.) Dwie inne zawodniczki z Wielkopolski zajęły odpowiednio 19 miejsce Zuzanna Sułek - Luboń i 41 - Wiktoria Sibilska z Ostroroga.
JS

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury