Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 18 kwietnia 2024, czwartek.  Imieniny: Alicji, Apoloniusza, Apolonii, BogumiÅ‚a

SAMORZÄ„DOWCY W HALI

7 marca 2015 r. w hali sportowej w Połajewie odbyły się XV Samorządowe Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego w Halowej Piłce Nożnej.

W zawodach brały udział 5-osobowe drużyny składające się z burmistrzów i wójtów, radnych (byłych i obecnych) oraz pracowników urzędów z miast i gmin naszego powiatu. Imprezę zorganizował Urząd Gminy Połajewo we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Czarnkowie.

Do rozgrywek stanęły reprezentacje: gminy Czarnków, gminy Lubasz, gminy Drawsko, miasta Czarnków, gminy Połajewo i powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego. Po zaciętej rywalizacji zwyciężył zespół gminy Lubasz. Drugie miejsce zajęła reprezentacja gminy Drawsko, a trzecie powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego. Poza podium, na czwartym miejscu, znaleźli się reprezentanci gminy Czarnków, na piątym gospodarze turnieju gmina Połajewo, a na miejscu szóstym miasto Czarnków.

Najlepszym strzelcem mistrzostw został Tomasz Błażyński - gmina Lubasz, a najlepszym bramkarzem Jacek Klimaszewski, reprezentant powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego.

Uhonorowania zwycięzców oraz gratulacje i podziękowania za przybycie złożył wójt gminy Połajewo Stanisław Pochyluk oraz przewodniczący Rady Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego Bogdan Tomaszewski.
Bartosz Peksa

Wyniki poszczególnych meczy:

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startowÄ…  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury