Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Archiwum
Dzisiaj jest: 23 kwietnia 2024, wtorek.  Imieniny: Alberta, Heleny, Ilony, Jerzego, Wojciecha

INAUGURACJA SEZONU W TENISIE STOŁOWYM

Rozgrywki drużynowe
W meczu inauguracyjnym IV ligi tenisa stołowego okręgu pilskiego pierwsza drużyna Klubu Tenisa Stołowego Plastmet Noteć Czarnków pokonała drugą drużynę czarnkowską 10:0. W drugiej kolejce rozgrywek IV ligowych pierwsza drużyna KTS Plastmet Noteć Czarnków pokonała UKS I Biała 10:0, natomiast druga drużyna KTS Plastmet Noteć Czarnków pokonała UKS I Biała 10:8. Skład osobowy pierwszej drużyny: Paweł Peszko - grający trener, Bogdan Nawrot, Adam Fąferek, Jacek Fąferek, Daniel Górzny, Wojciech Kaźmierczak, Mariusz Lipski. Druga drużyna Noteci Czarnków występuje w składzie: Jan Staszczyk - grający trener, Krzysztof Stasiak (młodzieżowiec), Patrycja Molska (juniorka), Mikołaj Kowalski (kadet), Adrian Naplocha (żak), Łukasz Furman, Jarzy Pawlak.

Rozgrywki indywidualne
Zawodnicy naszego klubu wystąpili w I Turnieju "Lubasz Open" (lubaska liga tenisa stołowego). W zawodach tych udział wzięło 40 zawodników. W kategorii do 18 lat pierwsze miejsce zdobył Mikołaj Kowalski. W kategorii powyżej 18 lat pierwsze miejsce zdobył Paweł Peszko, Adam Fąferek zajął drugie miejsce, Daniel Górzny 8, a Krzysztof Stasiak 11. 25 października w Poznaniu rozegrano I Grand Prix Wielkopolski Żaków w Tenisie Stołowym (rocznik 2005 i młodsi). Do rywalizacji przystapiło 109 zawodników. W turnieju tym wystąpiło dwóch reprezentantów KTS Plastmet Noteć Czarnków. Adrian Naplocha zajął 15 miejsce, a Paweł Bukowski 23.
J.S.

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury