Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 20 kwietnia 2024, sobota.  Imieniny: Agnieszki, CzesÅ‚awa, Lecha, Szymona

SAMORZÄ„DOWCY W HALI

Burmistrzowie, wójtowie, radni oraz pracownicy urzędów - z takich zawodników składały się zespoły biorące udział w XVI Samorządowych Mistrzostwach Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego w Halowej Piłce Nożnej, które 5 marca odbyły się w hali sportowej w Połajewie.

W zawodach udział wzięły drużyny składające się z pięciu osób. Do rozgrywek stanęły reprezentacje: powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego, gminy Czarnków, gminy Lubasz, gminy Drawsko, miasta Czarnków, miasta i gminy Wieleń oraz gminy Połajewo.

Po zaciętej walce zwyciężył zespół gminy Drawsko, drugie miejsce wywalczyli reprezentanci powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego, a trzecie miejsce zajęli gospodarze turnieju - gmina Połajewo. Do zespołu z gminy Wieleń należało pierwsze miejsce poza podium, a kolejne zajęli reprezentanci miasta Czarnków i gminy Lubasz. Ze względu na problemy kadrowe zespół gminy Czarnków musiał część meczy oddać walkowerem i zajął ostatnie miejsce w mistrzostwach. Najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Matuszczak, a najlepszym bramkarzem Bartosz Soboń. Obaj zawodnicy reprezentowali drużynę gminy Drawsko.

Rozgrywki zorganizował Urząd Gminy Połajewo we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Czarnkowie. Turniej odbył się w ramach powiatowego kalendarza imprez.
Aleksandra Lipiec
Starostwo Powiatowe w Czarnkowie

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startowÄ…  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury