Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024, piÄ…tek.  Imieniny: Ady, Konrada, Leona, WÅ‚odzimierza

SUKCES POLICJANTKI

Sierż. sztab. Magdalena Pałys z Komisariatu Policji w Trzciance kolejny raz udowodniła, że sport jest jej olbrzymią pasją. Tym razem, podczas XV Mistrzostw Polski Policjantów w Maratonie w Dębnie, zajęła bardzo wysoką, 12 lokatę.

Maraton, jak sama przyznaje, był dla niej wielkim wyzwaniem. Każdy jej udział w zawodach wymagał systematycznego przygotowania, jednak w tym przypadku to wytrzymałość psychiczna i fizyczna okazała się kluczem do sukcesu.

2 kwietnia br., już po raz piętnasty, policjanci wspólnie z najlepszymi zawodnikami i zawodniczkami z całej Polski i świata uczestniczyli w maratonie w Dębnie. W trakcie 44 edycji międzynarodowych zmagań na stracie stanęło ponad 2000 zawodników, w tym nasza policjantka. Maraton liczył ponad 42 km. Sierż. sztab. Magdalena Pałys przebiegła tę odległość w niespełna 5 godzin, zajmując bardzo wysoką, 12 lokatę.

Udział w maratonie to nie pierwsza tego typu impreza, w której startowała nasza policjantka. Magdalena Pałys ma na swoim koncie udział w VIII i X Złotowskim Biegu Zawilca, gdzie zajęła kolejno IV i II miejsce. Natomiast w 2016 roku wywalczyła III lokatę na Mistrzostwach Wielkopolski Policjantów w biegu ulicznym w ramach V Ćwierćmaratonu Muzycznego w Pile.

Serdecznie gratulujemy Magdzie i życzymy dalszych sukcesów!
KPP w Czarnkowie

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startowÄ…  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury