Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024, piÄ…tek.  Imieniny: Ady, Konrada, Leona, WÅ‚odzimierza

WALCZYLI O PUCHAR STAROSTY

Piękna pogoda zachęciła wędkarzy do niedzielnych połowów. W Otwartych Spinningowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Starosty Czarnkowsko - Trzcianeckiego Tadeusza Teterusa wzięło udział 33 uczestników z naszego regionu. Pierwsze miejsce zdobył Wojciech Kołodziejski, drugie Rafał Mikołajczak, a trzecie Tomasz Basta. Zawody odbyły się nad jeziorem Sarcz w Trzciance.

- Wędkarze mają w sobie pasję. Cieszę się, że mogą ja rozwijać na jeziorach w naszym powiecie. Gratuluję wszystkim uczestnikom i życzę wielu wędkarskich przygód i wspaniałych okazów - mówił starosta czarnkowsko - trzcianecki Tadeusz Teterus.

Otwarte Spinningowe Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Czarnkowsko - Trzcianeckiego to już tradycja. Nad jezioro Sarcz zjechali zawodnicy z Trzcianki, Wielenia, Czarnkowa i Lubasza. Po czterogodzinnych zmaganiach zwycięzcą zawodów z trzema okoniami o wadze 950 gramów został Wojciech Kołodziejski z Koła Miejskiego PZW Trzcianka, drugie miejsce zajął Rafał Mikołajczak z dwoma okoniami o wadze 670 gramów również z Koła Miejskiego PZW Trzcianka, na trzecim miejscu uplasował się Sławomir Basta z dwoma okoniami o wadze 610 gramów z Koła Miejskiego PZW Nałęcz Czarnków. Czwarte miejsce zdobył junior Igor Kita z Białej, piąte Krzysztof Komorowski, szóste Sławomir Kałużyński, a siódme Mirosław Mikołajczyk i Andrzej Czernielewski.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.
Aleksandra Lipiec
Starostwo Powiatowe w Czarnkowie

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startowÄ…  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury