Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024, piÄ…tek.  Imieniny: Ady, Konrada, Leona, WÅ‚odzimierza

ZWYCIĘSKA INAUGURACJA

Siatkarze KS Steico Noteć Czarnków zwyciężyli 3:1 w wyjazdowym meczu z Orłem Międzyrzecz. To dobry początek czarnkowskiej drużyny, która w tym sezonie rozpoczęła rywalizację w II lidze. I choć nie było to tak spektakularne zwycięstwo jak narodowej drużyny z Brazylią, to niewątpliwie dobry prognostyk na przyszłość.

Wyjazdowy mecz w Międzyrzeczu rozpoczął się od wyrównanej walki drużyn. Szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, raz na drugą stronę. Końcówka seta należała jednak do drużyny z Czarnkowa, która wygrała pierwszą partię 26:24. Drugi set był podobny. Punkty przemiennie zdobywali zawodnicy z Czarnkowa i Międzyrzecza. W końcówce seta zawodnicy Orła okazali się bardziej zdecydowani i wygrali go dwoma punktami. Trzeci i czwarty set należał już do czarnkowskiej drużyny. W trzecim secie pokonali przeciwników 25:20, a w czwartym 25:23. Trzy punkty zdobyte w Międzyrzeczu sprawiły, że czarnkowska drużyna jest liderem grupy, wyprzedzając małymi punktami Stoczniowca Gdańsk.

Przypominamy, że kolejny mecz II ligi siatkówki pomiędzy MKS Steico Noteć Czarnków a Treflem Lębork odbędzie się już w sobotę, 6 października, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czarnkowie o godz. 18.00. Gospodarze serdecznie zapraszają.