Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Archiwum
Dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024, piątek.  Imieniny: Ady, Konrada, Leona, Włodzimierza

W CZOŁÓWCE TABELI

W sobotę, 20 października, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr2 w Czarnkowie siatkarze MKS Steico Noteć Czarnków podejmowali drużynę Trójka Nakło. Po półtoragodzinnej grze czarnkowska drużyna pokonała gości 3:0.

Pierwszy set był bardzo wyrównany i szala zwycięstwa przechylała się to na jedną to na drugą stronę. W końcu czarnkowianie zmobilizowali się i zakończyli set 26:24. Drugi set to już "spacerek" czarnkowskiej drużyny, w którym łatwo pokonali przeciwników 25:17. W trzecim secie gra była bardziej wyrównana, lecz gospodarze nie pozwolili gościom na przewagę. Wygrali set 25:21 i cały mecz 3:0. Na uwagę zasługuje liczna grupa kibiców, którzy przez cały mecz głośno dopingowali drużynę. Zwycięstwo pozwoliło czarnkowskiemu zespołowi awansować na drugą pozycję w tabeli. Za tydzień siatkarze Noteci zagrają na wyjeździe w Kołobrzegu. Życzymy powodzenia.