Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 29 marca 2024, piÄ…tek.  Imieniny: Bertolda, Marka, Wiktora, Zenobii, Zenona

ZMNIEJSZYLI STRATĘ DO LIDERA

8 grudnia drużyna Steico Noteć Czarnków zmierzyła się na wyjeździe z zajmującym trzecie miejsce w tabeli zespołem Trefl Lębork. Siatkarze z Czarnkowa szybko otrząsnęli się po kontrowersyjnej porażce z reprezentantami Orła Międzyrzecz i do sobotniego meczu podeszli maksymalnie skoncentrowani.

W pierwszym secie, po wyrównanej walce do stanu 22:22, zespół Noteci finiszował brawurowo, nie pozwalając gospodarzom na zdobycie kolejnego punktu. Starcie zakończyło się wynikiem 22:25. Na początku drugiego seta czarnkowianie uzyskali kilku punktową przewagę, doprowadzając ostatecznie do zwycięstwa 20:25. Trzeci set wyglądał podobnie i zakończył się dokładnie takim samym wynikiem jak wcześniejszy. Przy porażce lidera i zwycięstwie w Lęborku, czarnkowska drużyna traci tylko dwa punkty do zajmujących szczyt tabeli.

Na kolejny mecz siatkarze Noteci zapraszają 15 grudnia o godz. 19.00 do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czarnkowie, gdzie podejmować będą reprezentantów KS Stal Grudziądz.