Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024, piÄ…tek.  Imieniny: Ady, Konrada, Leona, WÅ‚odzimierza

free counters

KOLEJNA PORAŻKA SIATKARZY

W sobotę, 15 grudnia, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr2 w Czarnkowie odbył się mecz siatkarzy MKS Steico Noteć Czarnków z drużyną KS Stal Grudziądz. Po wyrównanej grze Czarnkowianie ulegli gościom 1:3, w setach 28:30, 25:20, 28:30, 18:25.

Wydawać by się mogło, że zwycięstwo z drużyną Grudziądza to bułka z masłem dla czarnkowskich siatkarzy. Tymczasem zawodnicy gości pokazali, że miejsce w końcówce tabeli wcale nie oznacza niskiego poziomu wyszkolenia i przy mobilizacji całego zespołu można pokazać się z dobrej strony. Już w pierwszym secie zawodnicy gości nie oddawali pola i szala zwycięstwa przechylała się to na jedną, to na drugą stronę. Ostatecznie po zaciętej grze wygrali seta 30:28. W drugim secie Czarnkowianie zmobilizowali się, popełniali mniej błędów i wygrali seta 25:20. W trzecim secie wydawało się, że MKS Noteć Czarnków potwierdzi wysoką formę i uzyska przewagę. Zawodnicy gości jednak na to nie pozwolili i pokonali gospodarzy 28:30. W czwartym secie kibice byli przekonani, że czarnkowska drużyna poderwie się do ataku i wyrówna straty. Niestety. Obserwując grę można było odnieść wrażenie, że Czarnkowianie zupełnie stracili nadzieję na zwycięstwo i łatwo oddali ostatniego seta 18:25. To kolejna porażka MKS Steico Noteć Czarnków, która nie doprowadziła do zmian w tabeli, ale zbliżyła kolejną drożynę GKS Stoczniowiec Gdańsk do czarnkowskiej drużyny. Na kolejny mecz Noteć zaprasza 5 stycznia na godz. 18.00.