Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024, piÄ…tek.  Imieniny: Ady, Konrada, Leona, WÅ‚odzimierza

free counters

PORAŻKA SIATKARZY

W sobotę, 5 stycznia, czarnkowscy siatkarze podejmowali u siebie drużynę UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Niestety, pomimo atutu własnego boiska, czarnkowianie ponieśli porażkę 1:3.

Już na początku meczu widać było, że czarnkowscy siatkarze nie prezentują najwyższego poziomu. Pierwszy set przegrali bardzo łatwo wynikiem 14:25. W drugim secie wydawało się, że zawodnicy MKS Steico Noteć Czarnków przebudzili się z letargu i podejmą wyrównaną walkę. Niestety, pomimo bardziej bojowego nastawienia, drugi set przegrali 22:25. W trzecim secie gra była bardzo wyrównana. Punkty zdobywała raz jedna, raz druga drużyna, a czarnkowianie doprowadzili do trzypunktowej przewagi i wygrali ten set 25:19. I kiedy wydawało się, że w czwartym secie czarnkowianie podejmą twardą walkę o wyrównanie i zwycięstwo, znowu ich zapał opadł i przegrali seta 24:26. Ostatecznie mecz zakończył się porażką 1:3. Kolejny mecz czarnkowianie mieli rozegrać z SMS Police na własnym boisku 19 stycznia, jednakże ze względu na prośbę przeciwnej drużyny, mecz przeniesiono na dzień 27 stycznia. Tym sposobem MKS Noteć Czarnków kolejny mecz rozegra 26 stycznia o godz.18.00 z KU AZS UZ Zielona Góra, a z SMS Polic w dniu 27 stycznia o godz. 14.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr2 w Czarnkowie.