Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 19 kwietnia 2018, czwartek.  Imieniny: Ady, Konrada, Leona, Włodzimierza

R E K L A M Afree counters


Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123456-->
Bieżąca strona:3 z 6
Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: qaz (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2011 - 16:54:56

Takie piękne miasto mamy a ludzi takich głupich, obłudnych i w dodatku analfabetów, co poprawnie po polsku nie potrafią zdania napisać tylko plotki rozgłaszać. Żal.

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: Pan (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2011 - 17:28:12

"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata"
Opamiętajcie się ludzie!!

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: zzz (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2011 - 19:34:07

PROSTE LOGICZNE: ZAJMIE SIĘ NIM STOSOWNY PROKURATOR, MAM NADZIEJĘ, ŻE PO PROSTU ODPOWIE ZA SWE CZYNY JEŚLI ZŁAMAŁ PRAWOPRAWO I PRAWORZĄDNOŚĆ MUSZĄ FUNKCJONOWAĆ A NIE TRAKTOWAĆ KSIĘDZA JAKBY BYŁ NIEMAL BOGIEM OTÓŻ NIE JEST ZWYKŁY CZŁOWIEKIEM JAK MY WSZYSCY, NIESTETY JEDNAK NIE PŁACI PODATKÓW JAK MY WSZYSCY OBYWATELE A TO JUŻ PORAŻKA NASZEGO PAŃSTWA

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: LAW (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2011 - 19:45:05

Do: Pan: Lecz się człowieku, żyjemy w XXI wieku nie w średniowieczu, nie wiem czym tym kazaniem chciałeś osiągnąć nie osiągnąłeś nic. Podsycanie nienawiści tobie to nieźle wychodzi.
Prawo jest jedno dla wszystkich a ksiądz nie jest świętą krową jak złamał prawo, odpowie karnie i mam taką nadzieję, że wtedy też trafi do więzienia, żyjemy w państwie prawa a nie w Państwie Kościelnym.

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: MZ (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2011 - 21:08:57

Przede wszystkim , najpierw się jest człowiekiem z wszystkimi ułomnościami, a dopiero w drugiej kolejności jest się zakonnicą, księdzem, lekarzem, itd. itd
Bez względu na okoliczności, każdy musi ponieść karę za swój czyn, tak jest w normalnym kraju.
W naszym " wspaniałym kraju" są równi i równiejsi, no i oczywiście ten kto ma więcej , -może więcej, a nawet są zawody, (misje) które , a raczej pod płaszczykiem profesji, mają możliwości prowadzenia innych działalności, innego życia.
Zatem nie gorączkujmy się, nie plotkujmy, uzbrójmy się w cierpliwość , czas pokaże .

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: Nieznajoma (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2011 - 22:10:59

Ludzie opamiętajcie się!!
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia - nasze serca mają stać się Betlejem, które ma emanować pokojem , miłością, życiem a nie złością !!!

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: xyt (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2011 - 22:51:01

Dlaczego nie za żadnych informacji na stronie policji Czarnków o tym zatrzymaniu niech ludzie wiedzą zal......

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: antek policmajster (IP zapamiętane)
Data: 21 Dec 2011 - 08:56:27

Nie chce was tu obrażać ale cisną sie na usta mocne słowa.
Faktycznie wielu z Was jest pomyleńcami!

A więc: jestem czarnkowskim policjantem i wiem co piszę:

Na stronie Policji nie ma żadnej wzmianki o zatrzymaniu proboszcza bo NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA!!!!!!!
Cała "sprawa" zaczeła się od tego, ze czarnkowscy policjanci zgłosili się do proboszcza w sprawie prewencji przed aktami wandalizmu w kościele i wokół kościoła!

Podejrzewam, że właśnie wtedy jakiś pomyleniec widział proboszcza w towarzystwie policjantów przed probostwem i nie znając sprawy wysnuł daleko idące wnioski, a wiadomo Czarnków to zaścianek jakich mało i jak to mówią "głupie ludzie" podchwycili temat potęgując plotkę.

OPAMIĘTAJCIE SIĘ LUDZIE I ZAKOŃCZCIE TĄ ŻENADĘ!

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: janek (IP zapamiętane)
Data: 21 Dec 2011 - 09:01:34

wszystkie możłiwe wersje już słyszałem, jeszcze tylko morderstwa brakuje....
widać ludzie w Czarnkowie nie mają co robić skoro zajmują się pierdołami
jak winny to go ukarzą, jak nie winny to i tak już Czarnków go skazał.

Przed Bogiem nie ma równych i równiejszych jak nie tu to tam nas osądzą

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: Sam (IP zapamiętane)
Data: 21 Dec 2011 - 09:06:29

Świat i ludzie bywają obłudni. Zamiast nastrajać się świątecznie, dawać innym przykład, że można być dobrym, ludzie popadają w złośliwości, nienawiść do drugiego człowieka. To prawda, że w dzisiejszych czasach brakuje ludzi dobrego słowa, ludzi, którym można zaufać. Człowiek jest zdany tylko na siebie, a w sytuacjach krytycznych nie odnajduje wsparcia i życzliwości w drugim człowieku. Jaki jest cel w oczernianiu drugiego człowieka? Nawet jeśli popełnił błędy, to czy musimy pałać do niego aż taką nienawiścią? Każdy z nas popełnia błędy, bo jest tylko słabym człowiekiem. Droga każdego z nas nie jest usłana różami, jest krętą drogą, na której " wyrastają ciernie i kamienie". Życie to nieustanna walka, tylko dobrze by było, gdybyśmy w tym życiu spotykali dobrych ludzi, którzy chętnie nam pomogą znosić trudy życia. Idą święta...czas refleksji....no tak, staniemy twarzą w twarz przed bliskimi, weźmiemy do ręki opłatek i co dalej....Czy jesteśmy godni podzielić się z bliźnim opłatkiem? Jeszcze nie tak dawno oczernialiśmy Go za naszymi plecami. Miną święta i będziemy czynić to dalej. Czy to ma sens? Ksiądz to też człowiek i też popełnia błędy. Nawet jeśli je uczynił, to kuria wyda dekret degradujący Go ze stanowiska. Bo takich czynów się nie lekceważy. A jeśli to tylko plotka, to żal i przykrość, że ludzie są zdolni do takich krzywd. Ale nie mi osądzać człowieka, bo to może uczyć tylko Bóg, sam Bóg, o którym ludzie tak często zapominają, nawet w święta. A to święta katolickie. Nie czcimy choinki ani gwiazdora. Wstyd, że zapomina się o głównej idei tych świąt.

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: Wikary z Sandomierza (IP zapamiętane)
Data: 21 Dec 2011 - 10:09:48

nie ma informacji, bo tam są tylko fakty a nie mity...Wesołych Świąt.

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: ANONIM (IP zapamiętane)
Data: 21 Dec 2011 - 10:23:47

nie ma informacji bo prokuraTOR MÓGL NIEZEZWOLIC NA TO ZE WZGLEDU NA ZAJMOWANE STANOWISKO A POZA TYM JAK CBS ZAWINEŁO BURMISTRZA TRZCIANKI TO TEŻ NA STRONIE POLICJI CZY CBŚ NIC O TYM NIE BYŁO

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: Kapitan Żbik (IP zapamiętane)
Data: 21 Dec 2011 - 10:31:59

Ludzie żałośni jesteście bzdury wypisujecie tak jak kiedys ktoś głośno mówił że ambulans dzieci porywa i organy na sprzedarz wycinają, Ludze !zajmijcie sie czymś normalnym

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: piotr (IP zapamiętane)
Data: 21 Dec 2011 - 12:02:05

zamiast plotkować lepiej zainteresujcie się tym facetem co stoi ciągle w polo podobno jest nie bezpieczny widać go nawet pod przedszkolem wydaje mi się że to jest problem

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: jaś (IP zapamiętane)
Data: 21 Dec 2011 - 14:46:25

....a może to kosmita............? nie to chyba będzie ten co łąpie dzieci i sprzedaje je cyganom, albo.....eeee ludzie i tak coś wymyślą, prędzej czy później. Każdy temat jest dobry byle była jakaś sensacja.
Chociaż jeśli idzie o sensację to podobno widziano jak na rynku szedł...........(wymyślcie sami kto i po co bo dobrzy w tym jesteście)

Wesołych Świąt

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: taaa (IP zapamiętane)
Data: 21 Dec 2011 - 15:14:49

fakt koles w dluzszych wlosach stoi ciagle w polo

wypuscili go
mama w psychiatryku bo niby ja zgwalcil a ojca zadzgal

ale stoi i nic nie robi..... nie zaczepia nikogo wiec narazie chyba ok

do czasu...

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: Złośliwiec (IP zapamiętane)
Data: 21 Dec 2011 - 18:09:10

Wszyscy katolicy,ochrzczeni i na święta wyspowiadani. Rewię mody w kościołach promować będą a że komuś d..ę obrąbią,sąsiadowi śmieci na wycieraczkę rozsypią to już całkiem inny problem.Jeśli z biedy coś komuś ukradną to można zrozumieć, ale żeby na złość ,to po prostu nazywa się świństwo!
Dajcie więc spokój proboszczowi, bo nawet jak coś zbroił to najwyżej Go na inną placówkę przeniosą.
SZczęśliwego Nowego pełnego życzliwości Roku !!

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: odrodzenie (IP zapamiętane)
Data: 22 Dec 2011 - 14:18:36

OŚWIADCZENIE


Stow. Ruch Kultury Chrześcijańskiej ODRODZENIE- koło Czarnków


Przykro jest czytać, przykro jest słuchać tylu złośliwości, tylu pomówień, tylu oszczerstw jakie w ostatnim czasie niektórzy mieszkańcy Czarnkowa pod adresem ks. Proboszcza Parafii p.w. św. Marii Magdaleny skierowali. Wszystkie te oszczerstwa są wyssane z palca. Kłamstwem jest informacja, że Księdza zabrała Policja z kościoła czy z probostwa. Prawdą natomiast jest, że policjanci byli u ks. Proboszcza, by w ramach prewencji ostrzec przed działaniami grupy przestrzępczej, która okrada probostwa czy kościoły w Wielkopolsce. Dodamy, że takie wizyty złożyła Policja we wszystkich parafiach powiatu. Wystarczyło, że ktoś widział Proboszcza w towarzystwie policjanta, by powstała ordynarna plotka. Wpisy na stronie internetowej wskazują, że dokonują ich ludzie, których celem jest sianie zamętu i niepokoju w społeczeństwie. Nie jest to pierwszy przypadek, już wcześniej pojawiały się oszczerstwa wymierzone w kapłanów. Nie wolno bezkarnie oczerniać drugiego człowieka, takie czyny w prawie są zabronione, takie czyny niegodne są chrześcijanina.
Apelujemy do ludzi dobrej woli, by w sposób zdecydowany sprzeciwili się takim niecnym działaniom. Niektórzy bowiem rozumują w ten sposób, że skoro jest tyle gadania, to jakieś ziarnko prawdy w tym być musi.
Oświadczamy z całą mocą, że żadnego ziarnka nie było, że cała ta kampania jest ordynarnym kłamstwem godzącym w dobro drugiego człowieka


W imieniu Stowarzyszenia - zarząd
Mieczysław Kosicki, Henryk Bednarek, Leszek Wróbel
Krystyna Olendzka , Maria Rakowicz-Kleinert


Czarnków 2011.12.22

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: aaa (IP zapamiętane)
Data: 22 Dec 2011 - 16:45:56

Czyli w ramach przesłuchania policja wyprowadzała Proboszcza w kajdankach ? A po jakimś czasie przyjechało ABW? Może tak wygląda przesłuchanie w oczach Stow. Ruch Kultury Chrześcijańskiej ODRODZENIE . Jeżeli Proboszcz twierdzi , że to są pomówienie to dlaczego nie wyjdzie na drogę prawną z oszczercami ?


Pozdrawiam i Wesołych Świąt

Re: Proboszcz Marii Magdaleny
Autor: Kurt Wallander (IP zapamiętane)
Data: 22 Dec 2011 - 17:56:07

W dniu dzisiejszym ksiądz proboszcz spowiadał w ramach spowiedzi przedświątecznej w kościele przy osiedlu parkowym. Nie stał nad nim zaden policjant, rak nie miał w kajdankach. Sądząc po długości kolejki mogło w niej stać wielu z twórców fantastyki na tym forum.

Wesołych Świąt. Niech Wam Dziadek Mróz przyniesie wiele prezentów, bo przecież w grubasa z brodą w czerwonym wdzianku nie wierzycie.

Idź do strony:  <--123456-->
Bieżąca strona:3 z 6

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.