Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 21 listopada 2017, wtorek.  Imieniny: Janusza, Konrada, Marii, Reginy, Urszuli, Wiesława

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  1234-->
Bieżąca strona:1 z 4
China Bar
Autor: Koneser (IP zapamiętane)
Data: 15 Feb 2013 - 22:32:42

Co sądzicie o chińskim barze nowo otwartym w czarnkowie? Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ wydaje mi się, że w czarnkowie jest za dużo pizzerii. W końcu dla odmiany będzie można zjeść coś innego, a nie tylko np pizza, kebab czy inne fastfood'y. Czy ktoś z was odwiedził już ten bar i może coś na jego temat napisać?

Re: China Bar
Autor: Majka (IP zapamiętane)
Data: 16 Feb 2013 - 09:35:01

O gustach się nie dyskutuje, zwłaszcza kulinarnych, więc najlepiej sprawdzić samemu. NIe uważam też, żeby pizzerii i innych fast foodów było za dużo, a wręcz przeciwnie. Konkurencja wymusza utrzymywanie wysokiej jakości usług, w tym wypadku porcji potraw smacznych i dużych, przy relatywnie niskich cenach. A zatem niech otwiera ich się jak najwięcej, ku zadowoleniu podniebień, żołądków i portfeli konsumentów.

Autor: sirhk (IP zapamiętane)
Data: 16 Feb 2013 - 10:04:19

A propo gdzie jest ten bar?

Autor: Smakosz (IP zapamiętane)
Data: 16 Feb 2013 - 15:07:55

Bardzo dobre jedzenie.Polecam ryż smażony z kurczakiem.Bardzo duże porcje.

Autor: smakosz (IP zapamiętane)
Data: 16 Feb 2013 - 16:03:53

Może w środku baru nie ma szału,ponieważ zapachy roznoszą się po całym lokalu!!le jedzenie pyszne zamowiłam na wynos i jest super!!przede wszystkim jedzenie dostarczane na wynos dociera goące!!!takich barów powinno być jak najwięcej!I smacznie i ceny nie z kosmosu!!!oby tak dalej

Autor: mikro (IP zapamiętane)
Data: 16 Feb 2013 - 16:25:43

koło orlika jest mają też swoją stronkę podobno żarcie świetne robione ze świeżych produktów ceny niby też ok a porcje duże

Autor: rrr (IP zapamiętane)
Data: 16 Feb 2013 - 16:32:45

witam
Bar znajduję się koło orlika. Dziś pierwszy raz tam jadłem i niestety muszę powiedzieć, że średnio wypadli. Jak lubicie orientalne jedzenie to polecam knajpę w trzciance - na prawdę smaczne jedzenie robione przez wietnamczyka pana Hong Lee

Autor: xcxv (IP zapamiętane)
Data: 17 Feb 2013 - 13:46:34

w schroniskach troche luzniej się zrobi ;p;p

Autor: leon (IP zapamiętane)
Data: 17 Feb 2013 - 15:15:56

Jadłem w china bar i według mojego podniebienia jedzenie smaczne, produkty świeże i szefowa kuchni z Wietnamu bardzo sympatyczna.Ja lubię kuchnię chińską i orientalną ale zdaję sobie sprawę,że nie każdemu taka pasuje.Tak czy inaczej napewno będę tam stałym klientem.

Autor: kupujacy (IP zapamiętane)
Data: 17 Feb 2013 - 15:27:20

Co do porcji to sa duze naprawde i przedewszystkim pikatne.a co do jedzenia na wynos to zamowilismy w sobote i czekalismy ponad godzine,a mowili ze do 40 minut

Autor: jasio (IP zapamiętane)
Data: 18 Feb 2013 - 17:37:05

Ja niestety nie mialam tyle szczescia... Danie dostarczone zimne, bez smaku, rewelacji brak. Uwielbiam kuchnie chinska a ta nawet kolo niej nie stala. Przykro mi bo myslalam ze pojawilo sie cos nowego fajnego w miescie.

Autor: Kate (IP zapamiętane)
Data: 18 Feb 2013 - 17:39:10

Jestem zadowolona! Zamawiałam kilka dań na raz ... wszystkie wypadły bardzo dobrze. Czas oczekiwania zaskoczył mnie ... bo otrzymałam dania po 10 min. Gorące i bardzo smaczne ... Chwali się :-)) POLECAM !!

Autor: vvvv (IP zapamiętane)
Data: 18 Feb 2013 - 19:23:15

co do porcj to nawet nawet , ciepłe i wogóle ale mylą zamówienia zamówiłam ryż smażony z krewetkami a dostałąm ryż smażony z kurczakiem no cóżsmiling smiley

Autor: Bee (IP zapamiętane)
Data: 19 Feb 2013 - 10:29:53

Byłem świadkiem jak pan właściciel kupował mięso z przeceny w tesco,więc gdzie tu oryginalność ,smak itd pozostawiam do oceny zamawiających .Ja nie skorzystam !!!

Autor: *robert* (IP zapamiętane)
Data: 19 Feb 2013 - 12:32:35

Witam.
Wydaje mi się iż opinie na tym forum nie są miarodajne. Myślę że konkurencja tegoż baru nie śpi i na pewno stara się dodawać te złe opinie. Ja osobiście zamówiłem wczoraj danie z dowozem na drugą stronę miasta. Nie dość że było to bardzo gorące (nie jak w Lila Bar) to bardzo smaczne. Było to moje pierwsze zamówienie i nie wiem jak będzie dalej, ale na tą chwilę POLECAM ten bar. Ciekawi mnie tylko jak wygląda wystrój tegoż baru. Nic tylko sprawdzić...... A co do opinii "Bee" to prawdę mówiąc chyba tylko konkurencja jest w stanie powiedzieć po sześciu dniach działalności kto jest właścicielem tegoż baru. Ja osobiście POLECAM po moim pierwszym zamówieniu.

Autor: Orbitek (IP zapamiętane)
Data: 19 Feb 2013 - 15:06:31

Zgodz sie z poprednikiem *robertem* . Nie sadze by wlaściciel w taki sposob by ryzykowal ( kupujac stare mieso w tesco) jeszcze to na samym poczatku działalnosci. Lokal z zewnatrz jakos nie namawia do wejscia ale jesli serwuja super jedzenie to mja szanse przebicia. Pozdrawiam

Autor: piotr (IP zapamiętane)
Data: 19 Feb 2013 - 16:44:39

Bardzo dobre jedzenie polecam

Autor: Mirka (IP zapamiętane)
Data: 19 Feb 2013 - 18:32:45

Zamawiałam trzy rodzaje dań. Koleżanka zjadła kurczaka na ostro i wymiotowała całą noc. Mnie nic nie było bo jadłam ryż. Na lokalu ( poczekalni) było tak dużo dymu, że leciały nam łzy.
Lubię chińskie jedzenie ale tam lepiej nie wchodzić. Są inne bezpieczniejsze bary.

Autor: SMAKOSZ (IP zapamiętane)
Data: 19 Feb 2013 - 19:22:43

No i porcje z dnia na dzień mniejsze sad smiley Szkoda. Widać, tylko w dzień otwrcia można było suto zjeść.

Autor: niunia (IP zapamiętane)
Data: 19 Feb 2013 - 19:58:47

Witam!Zgadzam się w 100% z opinia przedmówcy!Wydaje mi się,że wszystko co napisał jest obiektywne co do baru i co do konkurencji.Ja zamówiłam jedzonko na dowóz poza Czarnków.Było rewelacyjne,gorące i smaczne!Po prostu wyśmienite!Super,że ktoś otworzył w Czarnkowie coś nowego,orginalnego.Gratuluję pomysłu,polecam serdecznie!A konkurecja...cóż musi obejść się smakiem...,a "Bee"skoro mu nie odpowiada niech jada po prostu gdze indziej,w końcu w Czarnkowei jest przecież tyle pizzerii...ma więc w czym wybierać!JaPOLECAM i ZYCZĘ SMACZNEGO,nawet KONKURENCJI,skoro jest taka czujna!

Idź do strony:  1234-->
Bieżąca strona:1 z 4

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.