Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 19 kwietnia 2018, czwartek.  Imieniny: Ady, Konrada, Leona, Włodzimierza

R E K L A M Afree counters


Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
KAWKA
Autor: Democracy Now (IP zapamiętane)
Data: 15 May 2016 - 21:34:55

Witam czy są jakieś plany ?, a jeśli nie to należy czym prędzej wprowadzić program KAWKA w naszym mieście polegający na wymianie starych pieców na bardziej ekologiczne, np. gazowe źródło energii. Dołączmy do innych miast, bo jakość powietrza w okresie zimowym jest fatalna, a przekroczenia pyłu PM10 są na porządku dziennym.

Re: KAWKA
Autor: Guru May (IP zapamiętane)
Data: 17 May 2016 - 22:58:58

Jak chcesz wytłumaczyć ynteligentom, że mają płacić więcej za to samo? Jak przekonasz ludzi, którzy palą śmieci lub tani "ekogroszek" gdzie dym widzisz z kilometra, który unosi się prawie w centrum? Są paliwa, które nie zostawiają takiego syfu po sobie. Zapytaj kogoś czy chce kupić.

Re: KAWKA
Autor: Moto on (IP zapamiętane)
Data: 19 May 2016 - 15:38:48

Witam nowoczesny piec na pellet lub miał węglowy ma zmierzone wartości CO i CO2 poniżej 100ppm (norma jest do 1000ppm). Teraz HICIOR; suche drewno liściaste spalane w zwykłym piecu na węgiel ma tę wartość w granicach 50-80ppm. Co to jest więc "ekologiczne spalanie"? Ludzie nie palą byle czym z nudów, tylko dlatego że nie stać ich na gaz ziemny lub propan!!! Wystarczy wprowadzić dopłaty do gazu lub obniżyć jego cenę a ludzie zaczną nim palić.


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.