Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 26 czerwca 2017, poniedziałek.  Imieniny: Jana, Jeremiego, Pawła, Pauliny, Wirgiliusza

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
"Odbudowa" kolei
Autor: czarnkowianin (IP zapamiętane)
Data: 16 May 2016 - 20:10:02

Witam,

Czy ktoś może spotkał się, słyszał lub brał udział w ankiecie prowadzonej przez powiat odnośnie tego, czy jest sens, aby starać się o środki w Urzędzie Marszałkowskim na przywrócenie ruchu pasażerskiego? Na forum z Burmistrzem został problem przez kogoś poruszony, na co Burmistrz odpowiedział, że Starosta prowadzi badania ankietowe. Ja osobiście się z takim badaniem nie spotkałem, ani także w internecie nie znalazłem o tym słowa.
Stąd moje pytanie, czy w ogóle ktoś się z tym w ostatnim czasie spotkał, bo obawiam się, że nic takiego się nie dzieje, a odgrzewany co jakiś czas niczym kotlet temat kolei w Czarnkowie ucichnie jak zwykle.

Pozdrawiam

Re: "Odbudowa" kolei
Autor: studentka (IP zapamiętane)
Data: 14 Jun 2016 - 13:26:59

13 czerwca było zaplanowane spotkanie w starostwie z tego co słyszałam. Na razie nie wiadomo jak i co, a nie powiem przydałoby się, bo co tydzień muszę się telepać śmierdzącymi i drogimi autobusami do Poznania na studia. Trzymam kciuki.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.