Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 12 grudnia 2017, wtorek.  Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary, Konrada, Konstantego

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
radio
Autor: pracownik w czarnkowie (IP zapamiętane)
Data: 04 Sep 2017 - 20:31:15

W czarnkowie radio maryja odbiera z przynajmniej czterech częstotliwości. Do tego pisowskie polskie radio i nic więcej. Nie ma chociażby złotych przebojów i innych normalnych kanałów radiowych. Czy to celowe działanie władz? Ciekawe czy ten post się ukaże na tym politycznym portalu. Pzdr.

Re: radio
Autor: Piotr (IP zapamiętane)
Data: 06 Sep 2017 - 12:21:13

Ja już kiedyś zadałem pytanie na temat radia w Czarnkowie i odpowiedziano mi że Czarnków jest za daleko nadajników. Co do radia z Torunia to się zgadzam z przedmówcą. Z tego co wiem to w Czarnkowie są dwa maszty antenowe i należałoby kierować wnioski do firmy Emitel która to zajmuje się rozprowadzaniem sygnału aby ta mogła ogłosić przetarg na wolne częstotliwości których to w Czarnkowie nie brakuje.

Autor: Ghost (IP zapamiętane)
Data: 08 Sep 2017 - 23:23:10

To nie wina zbyt odległych nadajników, tylko przez położenie naszego miasta. Czarnków leży w dolinie i w niektórych miejscach trudno jest nawet złapać sygnał tv z anteny siatkowej

Autor: sluchacz (IP zapamiętane)
Data: 28 Sep 2017 - 14:53:10

Wczoraj tj. 27 września na terenie Czarnkowa odbierało tylko radio mawryja.

Autor: Ghost (IP zapamiętane)
Data: 04 Oct 2017 - 12:17:22

Radio nie ma ryja tylko głośniki smiling smiley

Autor: maryja (IP zapamiętane)
Data: 20 Nov 2017 - 20:37:28

W Czarnkowie można słuchać trzy wersje radia maryja. Zamiast standardowych kanałow radiowych wszędzie msze. To jest chore! Urząd Komunikacji Elektronicznej powinien się zainteresować wykorzystywaniem częstotliwości przez władze kościelne (z Torunia) bo na każdej częstotliwości jest inny przekaz a maryja z tego co wiem to ma koncesje na jeden program radiowy bez rozczepień lokalnych. Tak przynajmniej mi się wydaje.

Autor: Uczestnik Dobrej zmiany (IP zapamiętane)
Data: 26 Nov 2017 - 09:26:56

Na Wschodzie wrogowie,na Zachodzie wrogowie, a pośrodku Imperium Rydzyka !!!

Autor: Jarosław (IP zapamiętane)
Data: 30 Nov 2017 - 09:41:15

radio Maryja nadaje dwie msze w ciagu doby tak wiec akurat naszła was ochota na słuchanie nadajników w momencie gdy się odbywały. wyluzujcie kochana młodzieży...

Autor: TomaszK (IP zapamiętane)
Data: 01 Dec 2017 - 19:42:49

Opisywany problem dotyczy tego że na terenie naszego miasta są trzy częstotliwości gdzie można słuchać tych bzdur z Torunia. Do tego polskie radio również po części utożsamiane z radiem z Torunia. Pozostaje więc tylko RMF i ZET i nic więcej. W innych miastach jest więcej normalnych stacji radiowych a u nas skala jest pusta poza radiem dla sympatyków obecnej partii rządzącej. Czestliwosci radia z Torunia w Czarnkowie to 100.00 MHz, 100.40 MHz, 104.50 MHz, 106.80 MHz. Dodatkowo 95.00 MHz i 92.50 MHz. Tutaj też leciała dzisiaj około południa msza ale program różnił się od programu Radia Maryja. Prawdopodobnie są to lokalne wersję radia Maryja lub jakaś inna katolicka rozgłośnia. Dodatkowo prawdopodobnie programy z dwóch ostatnich częstotliwości mają nadajniki w Czarnkowie bo jest bardzo silny przekaz. Nie przeszkadza mi to że w Czarnkowie odbiera Maryja. Przeszkadza to że mieszkaniec Czarnkowa ma do wyboru albo radio Maryja albo polityczne prawicowe polskie radio czyli tak naprawdę nie mamy żadnego wyboru.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.