Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 19 czerwca 2018, wtorek.  Imieniny: Bożysława, Juliana, Romualda, Sylwii

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Straż Pożarna
Autor: Muzykant (IP zapamiętane)
Data: 03 Dec 2017 - 02:57:24

Czy Szanowną straż pożarną nie obowiązuje CISZA NOCNA ??? Jest godzina 02.53 ja rozumiem, że jada na interwencje ale można włączyć sygnały świetlne, a nie o tej porze sygnały dźwiękowe. Pogotowie, policja używają świetlnych i też jadą na interwencje, a ONI MUSZĄ JECHAĆ NA DŹWIĘKOWYCH. Bardzo proszę coś ku temu zapobiec !!!

Re: Straż Pożarna
Autor: Matrix (IP zapamiętane)
Data: 05 Dec 2017 - 23:48:25

U tu sie z toba zgodze I wiem ze jest przepis ze w nocy uzywa sie tylko I wylacznie sygnalow swietlnych

Autor: Kapitan Żbik (IP zapamiętane)
Data: 07 Dec 2017 - 16:38:15

Same błyski to nie pojazd uprzywilejowany musi mieć dźwięki i błyski razem....... Matrix !!!!! ciekawe skąd ten przepis wziąłeś ???? Polecam przeczytać Prawo o Ruchu Drogowym.....jak byście potrzebowali pomocy to chcielibyście żeby wszystkie służby na pełnych sygnałach uprzywilejowana jechały do Was.........

Autor: Sev (IP zapamiętane)
Data: 08 Dec 2017 - 12:16:21

Do kapitan zbik: tak! ale po co robić hałas o 3 w nocy? Ruchu nie ma, korków też. To czysta złośliwość

Data: 08 Dec 2017 - 13:24:21

Do jasnej cholery chłopaku !!! Czyś ty dobrze przeczytał posty !!! Policja i pogotowie też jechały na tę samą interwencje ale o tej godzinie mieli włączone sygnały świetlne !!! Oni mają dojechać, a nie hałasować !!! Zgoda każde z pojazdów uprzywilejowanych do godziny 22 używa obu sygnałów, ale o 3 w nocy ??? Zastanów się nim coś napiszesz !!! Życzę tobie z całego serca, żeby twoje chore dziecko też obudzili !!! Niech staną u ciebie pod domem i niech hałasują do rana !!! Sam jestem kierowcą pogotowia i wiem co mnie wolno i w jakich godzinach !!!

Autor: Moto on (IP zapamiętane)
Data: 09 Dec 2017 - 13:01:18

No widocznie Muzykant NIE ROZUMIESZ... Dla przyjemnosci nie jada tylko zycie ratowac i w doopie maja i mam twoj sen.

Autor: Taki_ja (IP zapamiętane)
Data: 11 Dec 2017 - 23:13:34

Według przepisów pojazd uprzywilejowany, to ten, który ma włączone światła świetlne i dźwiękowe jednocześnie. Nie ma ustalonych godzin, kiedy można je używać, a jak napisał kapitan żbik każdy z nas chce, aby pomóc dotarła do nas jak najwcześniej, widocznie ten kto zaczął wogole ten wpis nie potrzebował nigdy pomocy służb mundurowych . Dla mnie nie liczy się to, że obudzi mnie w nocy sygnał strazy, policji , czy karetki, najważniejsze jest to że uratują Czyjeś życie!!!

Data: 13 Dec 2017 - 16:02:28

Widzę, że tylko Dwoje ludzi rozumie problem. Pozdrowienia dla Was smiling smiley Ja ze swej strony również obiecuję HAŁASOWAĆ NIE ZWAŻYWSZY NA PORY NOCNE !!!!

Autor: Wiesiek (IP zapamiętane)
Data: 17 Dec 2017 - 10:18:45

Najbardziej denerwujące jest używanie klaksonu przez naszą straż pożarną w sytuacji zakorkowania.Kierowcy ustępując pojazdowi uprzywilejowanemu wjeżdżają na chodniki nie zważając na przechodniów. Przez to może dojść do tragedii! Czasami bywa, że kierowcy nie mają gdzie zjechać, a kierowca wozu bojowego trąbi i trąbi. Po co?Nic w takiej sytuacji nie zrobi! Nikt złośliwie nie blokuje skrzyżowań i każdy wie, że straż jedzie do potrzebujących. Kierowca wozu strażackiego planując trasę, powinien przewidzieć, że jadąc do zdarzenia o określonej godzinie może trefić, a raczej trafi w 100% na korek w określonych miejscach Czarnkowa. Wówczas powinien wybrać tę dłuższą trasę, bo mimo pozorów szybciej trafi do celu.

Data: 18 Dec 2017 - 19:09:02

Wiesiek - Jestem jak najbardziej zaaa... (Y) smiling smiley

Autor: Kapitan Żbik (IP zapamiętane)
Data: 18 Dec 2017 - 20:20:45

Pozdrawiam w/w Będę jeżdził na dźwiękach o każdej porze dnia i nocy jak będzie taka potrzeba a dla Muzykanta szczególnie........ obyś Muzykant nie czekał zbyt długo na pomoc w razie potrzeby.....

Autor: fghfgh (IP zapamiętane)
Data: 18 Dec 2017 - 22:30:22

W temacie straży. Po co zainstalowano światła na Pocztowej do wyjazdu straży. Od momentu instalacji jeszcze nigdy one nie działały. Szkoda pieniędzy było na tę inwestycje.

Autor: Sasha Grey (IP zapamiętane)
Data: 22 Dec 2017 - 01:04:28

Ludzie, zejdzcie na ziemię. Czy w Czarnkowie sami tacy ąę a słoma z butów. Była potrzeba, włączyli syreny, pohałasowali przez 15 sekund przejeżdżając i tyle...
Przepis to przepis... PiS jak sądy obala to się tu żaden nie odezwie a za rok dwa będzie płacz i uzalanie się po forach.

Autor: Zwykły obywatel (IP zapamiętane)
Data: 25 Dec 2017 - 09:27:39

Brawo dla strażaków. Trzeba było.sie wyprowadzić komu nie pasuje, strażnica jest od lat i prawo opisuje kiedy używać. A by taki wjechał w wóz bojowy to pierwszy w Sądzie by płakał że nie jechali na sygnałach. Uzywajcie dla bezpieczeństwa siebie i innych. Cenię waszą robotę.

Autor: gość (IP zapamiętane)
Data: 11 Jan 2018 - 00:34:14

Słup od sygnalizacja o której mowa była wyżej jest już wygięty od strony straży bo jakiś mistrz kierwnicy nie umiał wycofywać. Traz nie dość, że nie działa to jeszcze jest uszkodzona.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.