Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 21 września 2018, piątek.  Imieniny: Aleksandra, Darii, Jonasza, Mateusza, Miry

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
wynajem mieszkania w Czarnkowie
Autor: zzz (IP zapamiętane)
Data: 11 Apr 2018 - 10:30:19

Witam, mam takie pytanie: czy opłaca sie kupic w Czarnkowie mieszkanie pod wynajem? Jakie są Wasze doświadczenia. Czy macie problem z znalezieniem osób chętnych do wynajmu? O jakich kwotach za wynajem mozna myśleć - powiedzmy dwupokojowe mieszkanie w średnim standardzie.z góry dziękuję za opinie

Re: wynajem mieszkania w Czarnkowie
Autor: KaMa (IP zapamiętane)
Data: 13 Apr 2018 - 22:26:12

Czarnków na tle okolicznych miast wyróżniało 'od zawsze' trzymanie ceny - zarówno za wynajem, jak i za kupno. Z czego to wynika? Tutaj zawsze praca była, za to był niedostatek na rynku nieruchomości względem mieszkań przeznaczonych pod wynajem i wykup na własność. Obecnie, niskie bezrobocie przy wysokim popycie na pracownika ze strony okolicznych podmiotów gospodarczych, wymusza poszukiwanie chętnych do podjęcia pracy hen, daleko. Czyli potrzebne są zarazem dla nich lokale pod zamieszkanie na czas trwania zatrudnienia. Nawet więc przebudzenie po latach zastoju na rynku nieruchomości (czyt.: nowe osiedle rodzinne składające się z 76 mieszkań oraz blok usługowo-mieszkalny vis-a-vis gmachu Poczty Polskiej), nie nasyciło rynku i popyt nadal przewyższa podaż.
Co do konkretnych cen, trudno mi się wypowiadać, jako że nigdy dotąd nie miałam potrzeby wynajmować, ale z opowieści znajomych wiem, że w starym budownictwie na Sikorskiego za kawalerkę w stanie umożliwiającym zamieszkanie płaciło się w zeszłym roku 1 000 zł miesięcznie.
Powodzenia!

Autor: Tymek95 (IP zapamiętane)
Data: 13 Apr 2018 - 23:22:37

Ani kupić ani wynająć się nie opłaca w tym grajdole.

Autor: Właściciel (IP zapamiętane)
Data: 17 Apr 2018 - 00:04:50

Chciałbyś za free?To do lasu ale tam też drogo....

Autor: obcy (IP zapamiętane)
Data: 19 Apr 2018 - 10:04:49

Myślę,że się opłaca kupić pod wynajem mieszkanie w CZ.S.M. Ostatnio czytałem w ich informatorze,że w roku 2017 43 osobom udzielili na sumę 58000zł podatku mieszkaniowego i jak tak dalej będzie, to czynsz będzie niski a odstępne 1000 zł jest w kieszeni..Tylko jest jedno ale ,czy się załapiesz na ten DODATEK MIESZKANIOWY...

Autor: Marian (IP zapamiętane)
Data: 14 May 2018 - 10:03:39

Ja wynajmuje na rozsądnych na nasze warunki cenach i myśle ,że korzyść jest obopulna.Mogę sprzedać to mieszkanie od ręki ale narazie troche zarabia.....

Autor: biznesmax (IP zapamiętane)
Data: 02 Jun 2018 - 18:07:47

przelicz sobie, 500pln od łebka za miesiąc + to co na licznikach.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.