Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 21 listopada 2017, wtorek.  Imieniny: Janusza, Konrada, Marii, Reginy, Urszuli, Wiesława

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  1234-->
Bieżąca strona:1 z 4
poród w Czarnkowskim szpitalu?
Autor: Anka (IP zapamiętane)
Data: 20 Oct 2008 - 07:54:35

Witajcie. Mieszkam od niedawna w Czarnkowie, ale tyle sie nasłuchałam na temat niefachowości, nieuprzejmości i pomyłkach w tutejszym szpitalu, że aż odłożyłam poczęcie dziecka. Prosze o pomoc, gdzie wy chodzicie do lekarzy i decydujecie sie na poród: Trzcianka, Piła czy może Poznań?

Re: poród w Czarnkowskim szpitalu?
Autor: xxxx (IP zapamiętane)
Data: 20 Oct 2008 - 12:01:55

Jeśli już to tylko Poznań zdecydowanie naprawde trafny wybór

Autor: uprzejma (IP zapamiętane)
Data: 20 Oct 2008 - 15:13:48

Poznań jest tak trafny,że koleżanka prowadziła ciąże u znanego lekarza w Poznaniu gdy zbiżał się termin porodu nie została przyjęta na oddział mimo tego ze była 10 dni po terminie,usłyszała,że ma się zgłosić gdy zacznie się akcja porodowa,powodem nie przyjęcia było uzasadnienie iż oddział jest przepełniony tak więc radze się dobrze zorientować bo na tym słynnym Poznaniu można tylko dodatkowo nerwy stracić,w efekcie poród odbył się w Czarnkowie i co jest ważne była bardzo zadowolona,cisza spokój,fachowa obsługa,zainteresowanie pielegniarek i lekarzy czego brakowało jej na oddziale w Poznaniu,pozdrawiam uprzejma

Autor: GNAT (IP zapamiętane)
Data: 20 Oct 2008 - 16:53:18

NIE SLUCHAJ PIERDÓŁ JAK CHCESZ TO LEĆ DO CHIN TYLKO ANKA ŻEBYŚ BYŁA W PORE

Autor: GNAT (IP zapamiętane)
Data: 20 Oct 2008 - 16:58:02

A JAK PO PORODZIE BĘDZIE COS NIE TAK BĘDZIESZ SYPAĆ DO POZNANIA

Autor: onka (IP zapamiętane)
Data: 22 Oct 2008 - 13:19:06

wiecie co? kazdy szpital w polsce ma cos na sumieniu nie wazne czy to jest Czarnkow Pila czy Poznan.... w kazdym byly pomylki itd. ja urodzilam 2 dzieci w czarnkowie i jest ok . Anka te opinie ci nic nie dadza jak sie boisz rodzic w szpitalach to moze urodzisz w domu?tongue sticking out smiley pozdrawiamsmiling smiley

Autor: hilde (IP zapamiętane)
Data: 22 Oct 2008 - 21:12:22

Proponuje szpital w Trzciancesmiling smiley w Czarnkowie i w Pile istny bałagan i ubóstwo. Nie polecam.

Autor: matka (IP zapamiętane)
Data: 23 Oct 2008 - 08:23:37

Ja rodziłam w Trzciance, chociaż jestem z Czarnkowa. W roku 2006 porodówka w Trzciance znalazła się na 3 miejscu wśród najlepszych szpitali w Polsce w rankingu "Rodzić po ludzku" .
Naprawdę polecam!!!

Autor: mamuśka (IP zapamiętane)
Data: 23 Oct 2008 - 08:44:13

najlepsza opieka jest w czarnkowskim szpitalu, bez dwóch zdań, a uwierzcie, że nie raz w nim leżałam i to na różnych oddziałach. Jak ktoś chciałby mnie zawieźć do Piły to bym się broniła nogami i rękoma!!! Także proponuję Czarnkówsmiling smiley

Autor: matka (IP zapamiętane)
Data: 23 Oct 2008 - 09:24:00

ja tez posłuchałam opini by nie radzic w czarnkowie .pierwsze rodziłam w trzciance opieka wzgledna.Drugie w Czarnkowie i opieka była super.

Autor: ania (IP zapamiętane)
Data: 23 Oct 2008 - 14:37:29

Ja proponuje rodzić w Poznaniu. Jak zobaczyłam porodówkę (gdy chodziłam do szkoły rodzenia) w czarnkowskim szpitalu to oblał mnie zimny pot. Na jedenj sali dwa łózka porodowe przegrodzone parawanikiem. W Poznaniu sala porodowa wygląda jak pokój i w ogóle nie jest odczuwalne że jest to szpital. Opieka bardzo dobra. Tak wiec ogólnie polecam Poznań.

Autor: mamuśka (IP zapamiętane)
Data: 23 Oct 2008 - 18:43:16

Nie wiem dlaczego wszyscy tak rzucają sie na Poznań, który wcale nie jest najlepszy... czekają do ostatniej chwili na poród, często kobiety rodzą długo po terminie, czasami, stanowczo za długo dla dzieci, a to, że sale mają ładniejsze nic nie znaczy...

Autor: as (IP zapamiętane)
Data: 23 Oct 2008 - 22:27:18

dwa łóżka na porodóce to były może z 4 lata temu, teraz sa dwie sale, jedna duza i druga bardziej rodzinna, przypominajaca pokoj, z radiem, stoliczkiem. Urodzilam dwojke dzieci w Czarnkowie i nie narzekam na pomoc. Polozne bardzo pomocne, fachowe. Poród to nie bajka, ale nie moge powiedziec, ze horror.

Autor: onka (IP zapamiętane)
Data: 24 Oct 2008 - 15:14:45

as swieta racja w tym bolu raczej sie nie patrzy czy rodzi sie w pieknym pokoju czy na sali z dwoma lozkami wazne jest to by urodzic czuc sie dobrze po porodzie i oby dziecko tez bylo pod dobra opiekasmiling smiley jak bedziecie sluchac plotek na temat naszego szpitala to jeszcze troche a nikt tam nie pojdzie nawet z ze zwichnieta nogasmiling smileypozdrawiamsmiling smiley

Autor: Lutek (IP zapamiętane)
Data: 28 Oct 2008 - 07:48:23

"Rzeczpospolita" wybrała "Najlepsze szpitale 2008". W poprzedniche edycjach wysokie miejsce zajmowała trzcianecka placówla. Czy czarnkowski szpital w ogóle jest na liście?

Autor: mloda mama (IP zapamiętane)
Data: 06 Nov 2008 - 12:11:15

ja tez rodzilam w czarnkowie i nie moge narzekac brdzo przyjemny i mily persolen w dodatku bardzo pomocny... nikt za ciebie nie urodzi czy to w czarnkowie czy w poznaniu a z tego co sie orientuje to w poznaniu faktycznie za ciekawie nie jest pelne oddzialy zamieszanie i w tym wszystkim myslisz ze akurat ciebie potraktuja jakos wyjatkowo? jestes jedna z wielu... i nie wiem kiedy na porodowce byly dwa lozka ale na pewno nie w ostatnim czasie... nie mam nic do zarzucenia oddzialowi w czarnkowie...

Autor: Krysia (IP zapamiętane)
Data: 09 Nov 2008 - 23:44:23

powiem krótko- niemiła obsługa, niewiedza, strach przed prawdą (w papierach mam wpisane, że wody odeszły mi tuz przed porodem, choć stało sie to 3-4 godziny wczesniej, wpisywanie fikcyjnych chorób, bo lekarze nie wiedzieli co jest mojemu synkowi). Kolejne dziecko urodze w Trzciance lub w Poznaniu, o ile minie mi trauma po tutejszej placówce...

Autor: ja:) (IP zapamiętane)
Data: 08 Jan 2009 - 23:40:48

Ja rodziłam w Czarnkowie,nie mogę nic zarzucic jeśli chodzi o personel,który pomaga przy porodzie i po.Miałam swietną położną,z którą mogłam nawet pożartowacsmiling smileyw czasie porodu...Jeśli chodzi o opieke nad maleństwem to trafiłam na bardzo nie uprzejmą Panią...ale to było dopiero na następny dzień,przy porodzie była na szczęście inna Pani,bardzo miła i pomocna...czego nie moge powiedziec tylko o jednej...tak więc ja nie wybrałabym Poznania ani Trzcianki.Kolejne dziecko urodze też w Czarnkowie(w drodze)smiling smileyPozdrawiam

Autor: asica (IP zapamiętane)
Data: 13 Jan 2009 - 09:24:55

WITAM...miałam okazje rodzić i w Czarnkowie i w Poznaniu(tu nie z własnej woli,cukrzyca ciążowa),powiem tylko tyle w Poznaniu traktują wszystkich z góry jest to wielka fabryka gdzie nikt sie nikim nie przejmuje.W Czarnkowie natomiast jest przytulniej jakoś,lekarze bardziej przystępmi a i położne też ok.w obu przypadkach byłam po cięciu cesarskim ,w CZArnkowie dostałam dziecko na 3dzień,kiedy mało wiele doszłam do siebie ,a w Poznaniu po12godz...gdzie trzeba było samej od razu wykąpać i robić wszystko co się robi przy dziecku.fakt że porodówka w PozNANIU TO raj dla kobiety rodzącej ale poza tym...!

Autor: onaa (IP zapamiętane)
Data: 10 Apr 2012 - 20:08:48

Ponawiam temat, może ktoś orientuje się, jak teraz jest z tymi porodami w Czarnkowie, bo bardzo różne opinie krążą? smiling smiley Sama mam lekarza prowadzącego z Piły (niestety on pracuję w szpitalu w Wałczu) dlatego też zastanawiam się nad porodem w Czarnkowie, Trzciance? Czy nie będzie przeszkód do przyjęcia jeśli nie mam lekarza prowadzącego z tego szpitala, w którym chciałabym rodzić? A i jaką położną polecacie?

Idź do strony:  1234-->
Bieżąca strona:1 z 4

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.