Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 20 kwietnia 2014, niedziela.  Imieniny: Agnieszki, Czesława, Lecha, Szymona

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2
Powiatowy Urzad Pracy Czarnków
Autor: ela (IP zapamiętane)
Data: 18 Dec 2008 - 14:40:27

to są kpiny jakieś! o ofertach pracy wiedza duzo wczesniej, dają o nich znać "swoim" ludziom a na stronie zamieszczaja na 2 dni przed zakonczeniem naboru! oj, nie zostawię tego tak...!

Re: Powiatowy Urzad Pracy Czarnków
Autor: (S)addam (IP zapamiętane)
Data: 18 Dec 2008 - 19:56:15

Witam Ciebie droga Elu,

mogłabyś rozwinąć co znaczy użyte przez Ciebie pojęcie "swoi ludzie"? O co chodzi z nimi i kim są? Moze opiszesz dokładnie sytuację?
Jestem bardzo ciekawy...

Pozdrawiam serdecznie

Autor: lokator (IP zapamiętane)
Data: 18 Dec 2008 - 22:29:18

popieram w urzędzie siedzą i chleja kawe a interesantów maja gł. w d...p.pozdrawiam

Autor: Marian (IP zapamiętane)
Data: 19 Dec 2008 - 13:16:38

Urząd Pracy to kpina i banda kolesi!
Opisze swój przypadek. Mieszkam w miejscowości obok Czarnkowa i byłem zarejestrowany w Urzędzie pracy przez ok.1,5 roku. Przez ten czas nie przedstawiono mi zadnej propozycji pracy. Kiedy sam poszukałem sobie pracę, załatwiłem z przyszłym pracodawcą, chciał mnie przyjąć ale pod warunkiem że przez urząd pracy. No więc załatwiliśmy wszystko, ale w momencie kiedy doszło do wyboru pracownika okazało sie że urząd pracy nie dał pracodawcy wyboru i narzucił swoją osobę ( znajomego kierowniczki !!!). Powiedzieli pracodawcy że albo ten albo wcale!!!. Kiedy zrobiłem awanture, natychmiast przedstawiono mi ofertę pracy w sklepie w Czarnkowie za minimum socjalne. Znajomy kierowniczki był z Czarnkowa więc dlaczego jemu nie zaproponowali pracy na miejscu ? Oczywiście popracował 3 miesiące i go zwolnili bo oferma się nie nadawał.
Korupcja, banda i darmozjady.
Moja rada - jeśli poszukacie sobie pracy to lepiej na czarno jak przez ten urząd- bo wam ją zabiorą i dadzą swojemu znajomemu.

Autor: ktosik (IP zapamiętane)
Data: 19 Dec 2008 - 20:27:09

A może konkretnie droga Elu napisz o jakie oferty pracy chodzi ?? będzie ciekawie coś czuje smiling smiley

a do lokatora smiling smiley pracowałeś kiedyś w jakimś urzędzie, że piszesz o tym, iż tam się tylko siedzi i chleje kawę a interesantów ma się w dupie ?? smiling smiley rozwiń kto? gdzie? w jakim urzędzie ? smiling smiley

Autor: bezrobotny ---- (IP zapamiętane)
Data: 19 Dec 2008 - 21:29:03

Ela mówisz o ofercie kadrowej w straży pożarnej
czy może o wolnych miejscach w urzędzie gminy i urzędzie miasta
masz tam rodzinę, przyjaciół? JAK tak to byś wiedziała może nawet byś tam pracowała bo te wolne miejsca są już obsadzone zanim pojawi się oferta i nie jest to wina urzędu pracy tylko wszystkichhh urzędów
TAM SĄ MIEJSCA TYLKO DLA SWOICH
A co do urzędu pracy to mam taką sama opinie co ty a co robią ze stażami nie wiadomo jakimi kryteriami się kierują wysyłając na staż czy przygotowanie zawodowe. Jedni staż odbywają 12 miesięcy inni 18 miesięcy ale są też i tacy co tylko 3 miesiące lub wcale

Autor: a po co Wam to wiedziec (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2008 - 00:31:00

Urząd pracy to pokomunistyczny relikt, który już dawno powinien być zlikwidowany.

Autor: antyleń (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2008 - 10:44:25

to znajdz sobie sam pracę!!!!!!!!!!!najlepiej narzekać na innych, to twoje życie weż je we własne recę , a nie czekaj na telefon z pośredniaka

Autor: Jolka (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2008 - 11:05:35

Wszystkim, którzy sprawują kontrolę nad PUP w Czarnkowie, chcę zwrócić uwagę na pewną specyficzną rzecz. Otóż, paradoksalnie, im pracownicy urzędu pracują gorzej, tym pracują lepiej! Jak to możliwe? Wystarczy swoją nieudolnością, lenistwem lub zwykłą złośliwością zniechęcić petenta do urzędu i już jeden bezrobotny z głowy. Później, gdy na sesji Rady Miasta, pani kierownik będzie odczytywała statystyki okaże się, że liczba bezrobotnych maleje. Jednak, gdy zapytać panią kieronik ilu bezrobotnym urząd znalazł miejsce pracy, zapewne okaże się, że takich ststystyk się nie prowadzi. A powinno być wręcz odwrotnie. Nieważne ilu było czy jest zarejestrowanych bezrobotnych, ważne ilu urząd potrafił znaleźć zatrudnienie, bo to jest wyznacznik prawidłowego jego funkcjonowania.
Pozdrawiam

Autor: hary-temp (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2008 - 12:39:35

HMMM!
winking smiley Ciekawy watek winking smiley....ciekawe jak sie rozwinie

Autor: nika18 (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2008 - 12:41:58

Potwierdzam wypowiedzi... . Jak sie samemu nic nie znajdzie to nikt nie chce pomóc. i rzeczywiście mają wszystko tam gdzieś.... . można siedzieć czekać a i tak żadnej pracy się nie otrzyma. A ogłoszenia fakt faktem wiszą ale wszystkie sa stare i nieaktualne nawet te w internecie. Szkoda gadać... . Już nie wspomne o pracy w INTERAKU gdzie się wyzyskuje młodych ludzi którzy chcą dorobić pare złotych.. Ale to już inna sprawa.... .

Autor: Karolina (IP zapamiętane)
Data: 21 Dec 2008 - 11:49:55

Praca w urzędzie, a już tym bardziej w Urzędzie Pracy nie jest wcale taka łatwa i przyjemna mimo, że komuś się tak wydaje. A to czy praca jest czy jej nie ma nie zależy od urzędu tylko od sytuacji na rynku pracy. To pracodawcy przychodza do urzedu zglaszac zapotrzebowanie na pracownkiow, a nie urzad chodzi po zakladach pracy szukac wolnych miejsc... a co do interaku, to lepiej nie wypowiadajmy sie o tym zakladzie, bo naprawde szkoda i brak słow. Jezeli chodzi o staze i przygotowania zawodowe to nie mozliwe jest zeby ktos był na nich 18 MIESIĘCY!!! A ich długosc zalezy tylko od funduszy jakimi urzad dysponuje. Pracodawcy wykorzystuja te tania sile robocza, biorac kogos na staz czy przygotowanie zaw. zapominaja o ich celu, ktorym jest zatrudnienie tego pracownika po zakonczeniu stazu czy przyg. zaw. a ilosc pracodawcow, którzy wlasnie wykorzystuja prawidłowo te szanse jest niewielka. Wydaje mi sie, ze wlasnie w tym miejscu tkwi problem. Ponadto, trzeba rowniez podkreslic, że zarejestrowanych jest gro osob, ktore nie chca pracowac, są tam tylko po to by dostawac zaswiadczenia do opieki spolecznej i zerowac na naszych podatkach, jezli dostana oferte pracy to nagle ciezko choruja...

Co do kadry w Urzedzie Pracy, rowniez nie kryje oburzenia. Jest tyle wykształconych kierunkowo osob, a pozostaja ci wypaleni zawodowo i ci ktorzy kompletnie sie do tej pracy nie nadaja. Ale wybor pracownikow zalezy głównie od dyrekorki i to wlasnie Pani dyrektor powinna sie powaznie zastanowic co zrobic, aby Urzad funkcjonowal lepiej, aludzie chcieli pracowac.

Autor: Kasia (IP zapamiętane)
Data: 22 Dec 2008 - 12:19:12

Tak Karolina to prawda że w pracy w Urzędzie nie jest tak lekko, tylko ci co nie pracują w pracy biurowej myślą że urzędnicy spijają kawki, ale co do tego naboru do urzędu też mają rację, ogłoszenie jest przygotowane pod "swoją" osobę.

Autor: to się wypowiem (IP zapamiętane)
Data: 22 Dec 2008 - 13:31:59

no właśnie-> "To pracodawcy przychodza do urzedu zglaszac zapotrzebowanie na pracownkiow, a nie urzad chodzi po zakladach pracy szukac " czyli urzednicy siedzą i czekają aż oferty pracy same przyjdą!!!
Co do stazy->ok, zalezne od funduszy europejskich-ale te fundusze zawsze zanjda sie na 12 miesieczny staz dla osoby odbywajacej go w PUP a w innych zakladach tylko na 3 miesiace:/ i co??? i ile osob odbywajacych staz w Urzedzie Pracy znalazlo pozniej tam zatrudnienie??? oto jest pytanie!!!

Autor: MAŁGORZATA (IP zapamiętane)
Data: 24 Feb 2009 - 15:38:13

Zgadzam się ,że wszystkimi negatywnymi wypowiedziami na temat UP. Moi drodzy nie dość,że nie macie co liczyc na to,że ktoś wam załatwi pracę to jeszcze spotkacie się z chamską obsługą. Przy rejestrowaniu Pani była niemiła i nieprzygotowana a ja miałam parę ważnych pytań poza tym nie rozumiałam co do mnie mówi, gdyż o mało nie wyskoczył jej cukierek z buzi. Myślałam,że wyjdę z siebie. Apeluję więc do krawiaciarek i krawaciarzy więcej wiedzy i kultury!My bezrobotni....

Autor: monika (IP zapamiętane)
Data: 25 Feb 2009 - 15:26:57

Zgadzam sie z przedmówczynią, młode, niezbyt doświadczone panie udają kompetentne a tak naprawde pomoc nie potrafią . Szczególnie pani w okularkach w pierwszym pokoju po lewej stronie zawsze lubic pic kawe lub rozmyslac na temat : "co zamowie na obiad" zawsze gdy jestem u niej sad smiley Natomiast moja posredniczka nie potrafi mi pomoc ale jest bardzo mila i niestety dobrze udaje,ze cos dla mnie znajdzie smiling smiley

Autor: Tomasz (IP zapamiętane)
Data: 13 Mar 2009 - 00:00:16

Wracając do starego tematu...

Na stronie PUPu ukazała się informacja:
"Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie informuje, iż aktualny plan finansowy na aktywizację osób bezrobotnych został zaangażowany w całości.

W związku z powyższym brak jest środków finansowych na aktywizację zawodową osób bezrobotnych...."

Wydaje mi się conajmniej śmieszne, że już na początku roku, w marcu brakuje pieniędzy na aktywizację bezrobotnych. Ciekawe co zrobi dyrekcja w maju kiedy dojdą absolwenci szkół średnich z nastawieniami na odbycie stażu gdziekolwiek... a gdzie kolejne miesiące tego roku?

A co do "pani w okularkach w pierwszym pokoju po lewej stronie, która zawsze lubic pic kawe lub rozmyslac na temat : "co zamowie na obiad" spotkałem się z bardzo podobnym "profesjonalizmem" obsługi petenta.
No ale cóż chyba jest tam od niedawna i trzeba jej wybaczyć.

Autor: emila (IP zapamiętane)
Data: 19 Sep 2009 - 22:53:06

Słuchajcie mam pytanko.Czy któryś z pośredników jest w stanie naprawdę pomóc w szukaniu pracy? Nie chodzi mi tu o obrzucanie błotem lecz o szczerą wypowiedź jeżeli oczywiście jes taka osoba. Pozdro

Autor: wielki szu (IP zapamiętane)
Data: 25 Sep 2009 - 15:52:45

emila - pomóc może CI jedynie ten pośrednik, którego osobiście znasz i jesteś z nim w dobrych komotywach. W innym przypadku trzeba liczyć tylko i wyłącznie na siebie... ale w sumie to nic nowego i ameryki nie odkryłem...

Autor: dominator (IP zapamiętane)
Data: 24 Jan 2011 - 13:00:39

Witam
Chciałem wyrazic swoja opinie na temat PUP w Czarnkowie, nie widzę najmniejszej potrzeby istnienia tej dziadowskiej instytucji. Nie potrafią znalezc pracy ani stażu za to są mistrzami w odsyłaniu od pokoju do pokoju, nie przyznawaniem zasiłku dla bezrobotnych i straszeniem w jaki sposób możesz wylecieć z PUP zamiast tego wszystkiego proponuje zacząć zajmować się szukaniem pracy!!!. Brak słów w końcu ktoś powinien zrobić porządek z tym całym towarzystwem!!!

Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35/36, czarnkow.info@onet.pl
© Jacek Dutkiewicz, Marcin Małecki 2005-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.