Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 20 grudnia 2014, sobota.  Imieniny: Bogumiły, Dominika, Igi, Juliana, Juliusza, Teofila

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--1234-->
Bieżąca strona:2 z 4
Re: POLICJA
Autor: ja (IP zapamiętane)
Data: 12 Jan 2009 - 14:15:17

Bardzo chciałbym , aby ktoś wytłumaczył jakie obowiązki należa do Straży Miejskiej.Jeżeli nie wolno od pijanego żądać dowodu osobistego , nie wolno go dotykać aby wsadzić do samochodu i wogóle jest dużo nie wolno - to po co wogóle jest ????

Autor: patrycja (IP zapamiętane)
Data: 12 Jan 2009 - 16:30:54

do czarnkowianka 997:
TO znaczy ze policjant nie może iśc od knajpy bo to nie wypada, kupić piwa nie może pić wódki nie może to co on mnich jest ?? To zabrońmy może lekarza pić bo operuja
zabrońmy listonosza chodzić do knajpy,

Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczpospolitej Polski porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia.
Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom /Rzeczpospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy przełożonych.

Autor: mirek (IP zapamiętane)
Data: 12 Jan 2009 - 16:42:18

do czarnkowiannki997

nie masz pojęcia jak wygląda sprawnościówka przed przyjęciem do służby polecam pobrać sobie film ze strony [www.policja.pl]
a poszczególne etapy są trudne spróbuj sama i wtedy będziesz mogła wydawać opinie na ten temat

Autor: syf (IP zapamiętane)
Data: 12 Jan 2009 - 18:21:56

Debile to się do klawiatury dobrały, fajnie tak anonimowo po psach jechać, co?

Autor: Kapitan Żbik (IP zapamiętane)
Data: 12 Jan 2009 - 19:55:51

Ci co dostali mandaty najwięcej gadają,najlepiej na forum ale jak siedzą w radiowozie to żaden gęby nie otworzy szczelają tzw. karpiki i płacą bo wiedzą że żle zrobili .Pozdrawiam i dozobaczenia hihi

Data: 12 Jan 2009 - 19:59:14

Czrnkowianka997 jaka ty bystra jesteś.Sama się napiłaś i bzdury wypisujesz.

Autor: Yob...;) (IP zapamiętane)
Data: 13 Jan 2009 - 08:54:21

Niestety Panie kapitanie czarnkowianka997 ma racje i w ciemie bita niejest. Zatrzymał mnie kiedyś późnym wieczorem patrol gdy jechałem do domu. Pretekst? Brak zapietych pasów. Były zapięte- ciemno było to niewidzieli... no dobrze mówią to w takim razie gaśnica i trójkącik? Co panowie? Niema sie do czego przyczepić?
Pokaz szturmu na ratusz... panowie podchodza do ludzi stojących na ławce i grzecznie proszą by zeszli. Nie chodzi o niszczenie mienia bo takiego nie było ale gdy ktos noge złamie to od miasta odszkodowanie będzie chciał....Była policja? ostrzegała? to odszkodowania nie bedzie! Panowie...nadgorliwość rzecz ludzka ale dlaczego 99% w policji. Może panowwie na medycyne by poszli, nadgorliwwy lekarz to komplement!

Autor: :) (IP zapamiętane)
Data: 13 Jan 2009 - 13:27:26

do Żbika
jesteś policjant to widać po wpisachsmiling smiley więc jako policjant powinieneś wiedzieć że jeżeli to samo co ludzie piszą tutaj na forum ( a prawdę piszą w 99%) powiedzieli by tobie przy radiowozie to oskarżyłbyś ich o zniewagę funkcjonariusza na służbie smiling smiley więc ....

do patrycji
też policjantka czy co ?? smiling smiley
policjant w cywilu też policjant i też człowiek więc może się napić ale jako policjant ma świecić przykładem więc jak chce się napić (a nie tylko wypic symbolicznie) to niech pije w domu lub na imprezie zamkniętej. Widok pijanego policjanta na ulicy czy w pubie to brak szacunku do takiego człowieka jak wytrzeźwieje i włoży mundur ....

a prawda jest taka jak większość pisze i niestety leczenie kompleksów przez mundur to nie metoda na życie

jak może być dobrym policjantem osoba, która jeszcze nie tak dawno miała spore kontakty z prochami czy alkoholem i to z tej drugiej strony prawa a teraz grzecznie w mundurze praworządnego policjanta udaje ? i dotyczy to niestety nie tylko czarnkowskich policjantów

Autor: czarnkowianka997 (IP zapamiętane)
Data: 13 Jan 2009 - 17:48:54

":do zobaczenia " pisze sie osobno kapitanie żbik," nara hihi" ,to są jakieś pogróżki? własnie po Twojej wypowiedzi widac jakich mamy policjantów(nie wszystkich oczywiscie )

Data: 15 Jan 2009 - 08:22:09

I co skończyła się płęta twórcza?

Autor: Kosmitka (IP zapamiętane)
Data: 26 Jan 2009 - 14:27:05

Ja lubię policjantów to fajne chłopaki.

Autor: ffff (IP zapamiętane)
Data: 26 Jan 2009 - 14:28:20

fajni są

Autor: ja (IP zapamiętane)
Data: 27 Jan 2009 - 15:56:17

kapitanie żbik : możę warto zajrzeć do słownika ortogr.pisze się puenta

Autor: policja (IP zapamiętane)
Data: 27 Jan 2009 - 22:37:47

czyli jak zwykle społeczeństwo podzielone
są i tacy co lubią
ale i tacy co nienawidzą

Autor: OBYWATEL (IP zapamiętane)
Data: 05 Feb 2009 - 20:21:10

Wejdzcie sobie w "rubryke kryminalna" w "echach" i zobaczcie jakimi spektakularnymi akcjami szczyca sie nasza "misiaczki" he,he Gratulacje !! Bravo !! smiling smiley

Autor: Timbaland (IP zapamiętane)
Data: 07 Feb 2009 - 21:01:35

Waldek. Nikt tych ludzi nie zmuszał aby szli do policji. To ich dobrowolny wybór. Jeśli im warunki nie odpowiadają, to nie trzeba było wstępowac do służby. Nie potrafią sie wykazać w inny sposób więc trzeba dokopać kierowcy bo to najłatwiejsza sprawa.

Autor: mieszkanka (IP zapamiętane)
Data: 08 Feb 2009 - 16:38:35

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w sobotę późną porą.Prosiłam o pomc dla psiaka , który prawdopodobnie był potrącony przez samochód.I bardzo szybko przyjechali mili ludzie ze Schroniska w Jędrzejewie i zaopiekowali się psiakiem.Dzięki !!!!

Autor: mieszakniec (IP zapamiętane)
Data: 10 Feb 2009 - 23:32:08

hah ha Policja Czarnkow. slyszeliscie o tym jak nasi dobrzy wielcy i w ogole ..policjanci przeprowadzili akcje w Mocce %%? a potem 2 wrocilo pieszo do domu, a 3 pojechal samochodem i przejechal pieszego i uciekl z miejsca wypadku? Brawo dla tego panasmiling smiley ale pewnie wszystko rozejdzie sie i nic z tego nie bedzie. to sie nazywa Sprawiedlosowsc tak:>? dlaczego nie ma nic o tym zdarzeniu na stronie policji:>??<lol2> Rasa PANOW>>

Autor: Kasia (IP zapamiętane)
Data: 11 Feb 2009 - 13:17:05

taka sytuacja nie pierwszy nie ostatni raz, ciiii...

Autor: dab (IP zapamiętane)
Data: 11 Feb 2009 - 23:39:12

A ja ma miłe sytuacje z Naszą Policją. Złapali złodzieja mojego rowera smiling smiley. A mandaty za picie w iejscu publiczym (w lesie) to szczegół smiling smiley Poprostu nie wolno (dlatego szybko pije <lol2> Pozdrawiam

Idź do strony:  <--1234-->
Bieżąca strona:2 z 4

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35/36, czarnkow.info@onet.pl
© Jacek Dutkiewicz, Marcin Małecki 2005-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.