Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 26 października 2014, niedziela.  Imieniny: Damiana, Lucjana, Lucyny, Ludmiły, Łucji
Dotyczy: gminy Czarnków, gminy Drawsko, gminy i miasta Wieleń, gminy i miasta Krzyż Wlkp.

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123-->
Bieżąca strona:2 z 3
Re: Komat / Dora Metal
Autor: Mietek (IP zapamiętane)
Data: 08 Jun 2009 - 13:29:49

zastanawia mnie , że w okolicy sa aż trzy firmy zajmujące sie tym samym: Dora metal, Komat i Plastmet. Jesteśmy istnym zagłębiem wyposażenia gastronomii.

Autor: koza (IP zapamiętane)
Data: 08 Jun 2009 - 20:28:46

Mietek zapomniałeś wspomniec o kooperantach ktorzy pracuja w garazach i zarabiają duzo więcej(bez umowy).pan K też tak zaczynał .Ja od kilku lat pracuje w dorze inie narzekam mimo kamer,uczciwy i solidny fachowiec jest zawsze doceniony. Nygusy zawsze będą narzekać pod sklepem z piwem>

Autor: ABC (IP zapamiętane)
Data: 10 Jun 2009 - 23:51:24

PRACOWAŁEM W DORZE I KOMACIE W KOMACIE BYLEM NA WAKACJACH A W DORZE W OBOZIE PRACY WSZYSTKO NA DZWONEK NIE POLECAM

Autor: Ernest (IP zapamiętane)
Data: 11 Jun 2009 - 00:59:05

jak napisałeś: "pracowałeś", zatem pewnie się Ciebie pozbyli za te wakacje....

Autor: wioletta (IP zapamiętane)
Data: 11 Jun 2009 - 20:52:44

a czy ktoś pracował w firmie optimet dlaczego tam wymieniają wciąż konstruktorów, jakie tam są płace i atmosfera?

Autor: hmmm (IP zapamiętane)
Data: 12 Jun 2009 - 17:36:46

jestem ciekawa ile koza dostal premi od pana K. hahaha a moze to sam pan K?

Data: 13 Jun 2009 - 22:55:31

Hmm czytasz wypowiedz ale nic z niej nie rozumiesz .przeczytaj jeszcze raz dokładnie.
Mam wrażenie że czytając wypowiedz byłeś/aś pijany/na.

Autor: yob;):) (IP zapamiętane)
Data: 14 Jun 2009 - 17:04:44

koza...piszac "uczciwy i solidny fachowiec" miałeś na mysli dupolizów donoszących na innych, takich którzy niewychodza przed szereg i tych którzy robia to co im sie zleca? ja niepotrafił bym pracowac pod rygorem wskazujacego palca, to rygor, brak inicjatywy, i własnej inwencji ograicza te firmy....&#1082;&#1086;&#1083;&#1093;&#1086;&#1079;

Autor: hmm (IP zapamiętane)
Data: 15 Jun 2009 - 20:09:26

koza a zauwazyles ze w firmie jest np. jeden elektryk z papierami ?len nad lenie ale pracuje dlaczego bo ma papiery a gdzie pan K. znajdzie drugiego takiego ? druga rzecz to firma trzyma sie dobrze bo duzo stazystow ma pozniej im wmawiaja ze zostana dostana umowe itd.. robia machloje z urzedem pracy i czlowiek sie dowiaduje ze jest znow bezrobotny ,pani w biurze w firmie i w urzedzie z usmiechem na ucho ci powie " prosze glosno o tym nie mowic" upssss chyba mi sie wlasnie wyrwalosmiling smileypozdrawiamsmiling smiley matactwo i wyzysk nic wiecej

Autor: Johny (IP zapamiętane)
Data: 15 Jun 2009 - 22:23:24

Najlepsi fachowcy powiem Wam to Dora i Lubasz,w końcu XXI wiek,reszta stoi daleko w tyle

Autor: Borowik (IP zapamiętane)
Data: 16 Jun 2009 - 01:15:55

Śmieszne. W Komacie monitoring zakładają, a w Dorze już jest nawet w biurach. Dobrze, że choć odlać można się spokojnie.

Autor: hmmm (IP zapamiętane)
Data: 16 Jun 2009 - 18:31:31

no w biurach to musowo bo tam sie lenia najbardziejsmiling smiley

Autor: ktoś:) (IP zapamiętane)
Data: 21 Jun 2009 - 18:26:14

Zgadzam sie z poprzednikiem.Jedna z czarnkowskich firm zakupila wykrywacz metali,a mało tego to jeszcze bramki chca postawic.Zamiast dac podwyzki pracownikom,to traca kase na jakies pierdoły,to jest dopiero jazda.

Autor: heh (IP zapamiętane)
Data: 22 Jun 2009 - 14:00:41

poczekamy jeszcze troche to trzeba bedzie pytac o pozwolenie zeby do domu isc...jednym slowem porazka.a co do matactw pana K i urzedu pracy to nie pierwszy raz tak robi....

Autor: Borowik (IP zapamiętane)
Data: 23 Jun 2009 - 23:41:42

Ja Ci dobrze radzę. Idź do Plastmetu. Panowie S i P będą Ci chcieli z mózgu kaszę zrobić, poznasz wspaniałych nowych kolegów, a jak będziesz dupę lizał do i premie dostaniesz co miesiąc.
Naprawdę polecam "Twoje pomysły - nasze wykonanie... " - www.plastmet.pl

Data: 26 Jun 2009 - 23:39:16

hmm masz racje,jest jeden z papierami a przy nim pieciu bez np.elektryków robi to samo(czysty zysk stawka mniejsza bo niby sie szkolą a produkkcje ciągna.Pan K nie posiada duzego zaplecza biurowego,zarobki słabe warunki kiepskie, ale coż pracować trzeba .Może kiedys nadejdą lepsze czasy musimy oto walczyć.aha kamerami sie nie przejmujcie nikt nie siedzi non top i nie jast w stanie przesledzić minuta po minucie bo to nudne bardzo jest.

Data: 27 Jun 2009 - 00:01:08

Borowik za bardzo sie tym wszystkim przejmujesz nie napisales jakie masz doswiadczenie w tej branzy a od tego duzo zalezy na jakiej jestes pozycji pozdro.

Autor: bart (IP zapamiętane)
Data: 28 Jun 2009 - 12:28:51

a co sadzicie o seakingu ?-bo o tej firmie zapomnieliscie -to tez firma duz zatrudnai 400osob i tez produkuje meble z e stali nierdzwewnej na statki wycieczkowe i rejsowe do francji usa niemiec finlandi i włoch

Autor: Kicek (IP zapamiętane)
Data: 22 Jul 2009 - 07:35:26

Ja pracowałem w Optimecie i nie polecam tego zakładu. Byłem nastym kierownikiem. To stanowisko było tylko na umowie, to prezes o wszystkim decydował ja nie miałem nic do gadania. To samo się tyczy konstruktorów oni coś tworzyli, ale i tak miało być jak chciał prezes i on ich poprawiał. Problem tego pana jest w tym, że on nikomu nie wierzy i to on zrobi wszystko naj lepiej. Do tej pory naliczanie wypłat jest zależne od humoru prezesa.

Autor: tiger35 (IP zapamiętane)
Data: 01 Sep 2009 - 00:16:52

Ludzie pamietajcie ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracownik Dory.

Idź do strony:  <--123-->
Bieżąca strona:2 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35/36, czarnkow.info@onet.pl
© Jacek Dutkiewicz, Marcin Małecki 2005-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.