Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 16 października 2018, wtorek.  Imieniny: Aurelii, Florentyny, Gawła, Ludmiły, Marty

R E K L A M A

free counters

Jesteś w: W moim mieście
Idź do wątku: <---->
ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
ile zarabia niania w czarnkowie
Autor: marlenka (IP zapamiętane)
Data: 14 Jul 2009 - 19:11:09

witam
mam takie pytanie ile zarabia niania w czarnkowie???

Re: ile zarabia niania w czarnkowie
Autor: koza (IP zapamiętane)
Data: 15 Jul 2009 - 12:56:50

Zarabia tyle ile wynegocjuje !!!!!!!!!

Autor: linka (IP zapamiętane)
Data: 15 Jul 2009 - 14:52:48

słyszałam tylko o ok. 300zł miesięcznie NIESTETY:/

Autor: wprawna niania (IP zapamiętane)
Data: 15 Jul 2009 - 15:08:27

trzy tysiące krasnotalarków netto.

Autor: casa (IP zapamiętane)
Data: 15 Jul 2009 - 16:54:49

to zalezy jaka niania, osoba ktora poprostu chce sie zajac dziecmi czy osoba ktora ma jakies doswiadczenie w tym. zalezy ile godzin jakie duze te dzieci jakie obowazki dodatkowe moglaby wykonywac ta "niania" to wszystko zalezy od przyszlego pracodawcysmiling smiley ale u nas faktycznie nie sa to wielkie sumy. w poznaniu stawki sa juz zupelnie z innego swiata..

Autor: mk (IP zapamiętane)
Data: 15 Jul 2009 - 16:56:46

ja słyszałam nawet 500!

Autor: kkkk (IP zapamiętane)
Data: 16 Jul 2009 - 09:14:29

Ja akurat płacę niani 15 zł za dzień (8-9 godzin dziennie). Więc stawka chyba nie jest wysoka.....

Autor: Jagoda-X (IP zapamiętane)
Data: 16 Jul 2009 - 15:12:42

Około 3 zł. za godzine. W Bydgoszczy płacą około 8-10zł. za godzine.U nas szukają frajerki,która za 300 zł nie tylko przypilnuje dziecko, ale ma też gotować specjalnie dla niego. Wyzysk! Moim zdaniem za dobrą opieke nad dzieckiem trzeba dobrze zapłacić,przecież dziecko jest najważniejsze. Dobra płaca,dobrze wykonana praca. Dlaczego ludzie chcą oszczędzać na dobru swojego dziecka?

Autor: ann (IP zapamiętane)
Data: 17 Jul 2009 - 14:11:15

15 zl na dzień? to juz zapłaciłabym wiecej siostrze za poswiecony czas ...przegiecie..ale jak ktos znajdzie takiego frajera co sie za tyle zaopiekuje dzieckiem to nieźle..w końcu kryzys..

Autor: casa (IP zapamiętane)
Data: 17 Jul 2009 - 14:55:45

racja ale ktos sie na te stawki godzi prawda? nikt do pracy siła nie zapedza prawda? kobiety ktore pilnuja dzieci powinny same ceny podniesc przeciez to odpowiedzialniosc jest opiekowac sie takim dzieckiem za 15 zl dziennie to ja moge na dziecko od czasu do czasu okiem rzucic a nie pilnowac... nie dajcie sie tak ak pracowac to za jakis konkretny pieniadz.

Autor: Megi19 (IP zapamiętane)
Data: 24 Jul 2009 - 15:17:38

ja dostaje 700 plus obiad ;-) pilnuje dwoje chłopców (3 i 2 lata) od poniedziałku do piątko po 8h, czasem moge sie urwać 1-2 godzinki wczesniej. oczywiscie nie mam umowy, wiec zadnych zusów mi nikt nie opłaca.

Autor: spraviedlivy (IP zapamiętane)
Data: 31 Jul 2009 - 14:30:15

nie komentuję postów, bo szkoda słów. Prawdę mówiąc niania powinna mieć zapłacone za godzinę swojej pracy przynajmniej 5 zł (bez opłaconego ZUS). Myślę, że to sprawiedliwe i uczciwe zapłacić miłej pani za pomoc przy dziecku, za przygotowanie posiłku,a jednocześnie uhonorować jej uczciwość, bo przecież mogłaby "wynieść" z naszego domu różne drobiazgi.

Przy okazji - Pozdrawiam panią Alinkę, która uczciwie i wprost zaproponowała nam, że może nawet zrobić obiad dla nas dorosłych, za dodatkowe kilka złotych. Tak trzymać.

Autor: Szukam Niani (IP zapamiętane)
Data: 11 Oct 2018 - 12:14:11

Witam.
Rozmawiałam z wieloma Paniami zainteresowanymi opieką nad moją córka. Większość chciała 1600zl za samo pilnowanie, inne 1200zl plus zwrot za dojazd. Z chłopakiem ustaliliśmy że 7 zł za godzinę opieki będzie sprawiedliwym wynagrodzeniem. Jednak usłyszeliśmy że to za mało, albo za te pieniądze pampersow zmieniać nie będzie. Niani nadal nie mamy więc jeżeli jest jakaś chętna osoba żeby za 7 zł za godzinę zająć się moja 14 miesięczną córka to proszę o kontakt.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
To forum jest moderowane. Twoje wiadomości będą niewidoczne dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora lub administratora
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.