Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 26 października 2021, wtorek.  Imieniny: Damiana, Lucjana, Lucyny, Ludmiły, Łucji

R E K L A M Afree counters


Akcja: SzukajZaloguj
Fora Wątki Posty Ostatni post
W moim mieście

Opcje: RSS
1021 16888 05 wrz 2020 - 14:39:16
Na tej stronie

Opcje: RSS
30 343 23 lis 2014 - 21:43:39
Hydepark

Opcje: RSS
47 358 09 mar 2016 - 18:14:42

REGULAMIN FORUM

1. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki korzystania z forum dyskusyjnego udostępnianego na stronie www.Czarnkow.INFO (dalej jako: forum).

2. Forum dyskusyjne jest usługą świadczoną drogą elektroniczną przez firmę NetBase Elektronika Informatyka Komunikacja Jacek Dutkiewicz, ul. Rybaki 30A, 64-700 Czarnków, REGON 570897626, wpis do ewidencji dzialalności gospodarczej m. Czarnkowa z dnia 06.10.2000 nr 001889/00.

3. Forum umożliwia Użytkownikom zamieszczanie swojej opinii na określony temat oraz poznawanie i komentowanie wypowiedzi innych osób.

4. Każdy odwiedzający stronę forum może zapoznać się ze zgromadzonymi tam wypowiedziami (określanymi dalej jako wiadomości). Publikowanie własnych wiadomości i zakładanie nowych wątków (czyli rozpoczynanie dyskusji na określony temat) nie wymaga rejestracji.

5. Każdy korzystający z usługi forum (Użytkownik) zobowiązany jest do przestrzegania zasad niniejszego regulaminu oraz netykiety.*

6. Podczas rejestracji należy podać nazwę Użytkownika, hasło i działający adres elektroniczny. Nazwę użytkownika może stanowić dowolnie wybrany przez niego pseudonim.

7. Nazwa Użytkownika stanowi jego identyfikator (ang. "login"), który wraz z hasłem umożliwiają Użytkownikowi zalogowanie się.

8. Firma NetBase nie ponosi odpowiedzialności za treść wiadomości.

9. Wpis nie może zawierać:
a) treści sprzecznych z prawem,
b) treści sprzecznych z dobrymi obyczajami (w szczególności obraźliwych, wulgarnych),
c) treści naruszających prawa firmy NetBase,
e) treści naruszających prawa innych osób (w szczególności szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność lub inne dobra osobiste),
f) treści naruszających zasady współżycia społecznego,
g) treści reklamowych,
h) wiadomości przesyłanych łańcuszkowo.

10. Firma NetBase zastrzega sobie prawo do redagowania i/lub usuwania wpisów zawierających treści, o których mowa w punkcie 9.

11. Moderatorzy czuwają nad przebiegiem dyskusji. Mają prawo usuwać wpisy sprzeczne z niniejszym regulaminem, a także przenosić wątki pomiędzy poszczególnymi częściami forum.

12. Adres IP, z którego została wysłana każdy wiadomość jest notowany w celu kontrolowania przestrzegania zasad zawartych w niniejszym regulaminie i netykiecie.

13. Firma NetBase ma prawo blokowania dostępu do forum Użytkownikom dopuszczających się naruszeń niniejszego regulaminu.

14. Użytkownik publikujący swoje wiadomości na forum, niniejszym upoważnia nieodpłatnie firmę NetBase. do ich:
a) utrwalania i zwielokrotniania (w tym wprowadzanie do pamięci komputera lub innego urządzenia),
b) publicznego udostępniania w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i czasie przez siebie wybranym, w tym poprzez sieci telekomunikacyjne lub multimedialne, bazy danych, serwery lub inne urządzenia i systemy, w tym także osób trzecich, w obiegu otwartym lub zamkniętym, w jakiejkolwiek technice, systemie lub formacie, z lub bez możliwości zapisu.

15. Firma NetBase zastrzega sobie prawo wprowadzania jednostronnych zmian do niniejszego regulaminu. Zmiany obowiązują od momentu opublikowania ich na stronie internetowej.

***

Netykieta to zbiór reguł poprawnego zachowania w Internecie. Podobnie jak w wypadku etykiety w świecie rzeczywistym, jej przestrzeganie ma ułatwić kontakty między ludźmi i sprawić, że staną się one przyjemniejsze, dlatego warto jej przestrzegać. Prosimy, zapoznaj się z paroma zasadami, które podajemy poniżej, i stosuj się do nich w czasie pobytu na naszym forum dyskusyjnym.

Treść wypowiedzi
1. Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz.
2. Zakładając nowy wątek:
a. sprawdź, czy taki sam temat nie był już omawiany,
b. zwróć uwagę, aby założyć go w części forum odpowiadającym mu pod względem tematycznym,
c. nadaj mu tytuł krótko, rzeczowo i zrozumiale odzwierciedlający jego zawartość.
3. Dyskutuj na temat treści wypowiedzi innych użytkowników, ale nie atakuj ich personalnie (nie odnoś się do ich cech charakteru, stopnia rozwoju umysłowego, przynależności do określonej rasy, grupy religijnej itp.).
4. Unikaj wypowiedzi zawierających wyłącznie lakoniczne potwierdzenie wpisu, na który odpowiadasz ("ja też", "zgadzam się" itp.).
5. Nie zamieszczaj wypowiedzi o charakterze promocyjnym lub reklamowym.

Forma wypowiedzi
6. Odpowiadając na post cytuj wyłącznie fragment, do którego się odnosisz.
7. Stosuj się do reguł ortografii i interpunkcji oraz innych zasad poprawności języka polskiego.
8. Nie pisz WIELKIMI LITERAMI (Caps Lock) - w Internecie oznacza to krzyk.

Kontakty z innymi użytkownikami
9. Nie obrażaj innych użytkowników.
10. Nie przeklinaj.
11. Nie zamieszczaj wypowiedzi szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, nawołujących do przemocy, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność itp.
12. Nie podszywaj się pod innych.
13. Ignoruj użytkowników nastawionych wyłącznie na wywoływanie kłótni, krytykowanie i dezorganizację wymianę zdań na forum. Wdawanie się z nimi w dyskusję, tylko pogłębia problem.

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |   Miasto Czarnków  |   Miejskie Centrum Kultury
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 21/37, tel./fax 600 545 261, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.