Czarnkow.INFO - Internetowy Serwis Informacyjny
    Strona główna     Urzędy     Kultura i atrakcje     W mieście     Fotogaleria
    Nowe forum     Reklama     Katalog firm     Archiwum
Dzisiaj jest: 20 listopada 2018, wtorek.  Imieniny: Edyty, Oktawiusza, Oktawii, Rafała

R E K L A M A













free counters



WYNIKI
źródło: obwody wyborcze



OBWÓD nr I
Przedszkole Publiczne nr 2, os Parkowe 10

Ilość uprawnionych: 1933
Ilość głosujących: 893

Wybory burmistrza:
Adam Górzyński: 231
Franciszek Strugała: 650

okręg nr 1
Przemysłowa, Wieleńska

Marek Janusz Wojciechowski (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 38
Marian Fortuniak (lista nr 18 - KWW Samorządowa Wielkopolska) - 54
Małgorzata Zajda (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 127

okręg nr 2
os. Parkowe 19, 20, 21, 22, 23, 24

Dionizy Kochański (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 131
Krzysztof Bogdan Maćkowiak (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 179

okręg nr 3
os. Parkowe 14, 15, 16, 17, 18, Dworcowa, Kolejowa, Nowa

Ryszard Kukawka (lista nr 1 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej) - 72
Michał Geremek (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 122
Ryszard Franciszek Piątek (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 114



OBWÓD nr II
Publiczne Gimnazjum, ul. Wroniecka 136, Czarnków

Ilość uprawnionych: 1959
Ilość głosujących: 931

Wybory burmistrza:
Adam Górzyński: 235
Franciszek Strugała: 690

okręg nr 4
os. Parkowe 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Jan Zbigniew Staszczyk (lista nr 1 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej) - 90
Piotr Eugeniusz Wisłowski (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 129
Dorota Elżbieta Bonk-Gapińska (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 121

okręg nr 5
Leśna, Wroniecka od nr 74 do końca, Spokojna, Głogowa, Różana, Wiśniowa, Polna, Fabryczna, Gajowa

Sławomir Wojciech Jagiełka (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 145
Jan Sylwester Furmann (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 143

okręg nr 6
os. Zacisze

Grzegorz Hejdysz (lista nr 1 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej) - 76
Tomasz Kordy (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 79
Andrzej Tadla (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 121



OBWÓD nr III
Miejskie Centrum Kultury, ul. Kościuszki 60, Czarnków

Ilość uprawnionych: 1770
Ilość głosujących: 808

Wybory burmistrza:
Adam Górzyński: 165
Franciszek Strugała: 624

okręg nr 7
Kościuszki od nr 59 do końca, Ogrodowa, Pocztowa, Browarna, Rybaki

Bożena Jasińska (lista nr 1 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej) - 50
Lucyna Renata Dobierska (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 65
Ewa Genowefa Jędrowiak-Michalak (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 105

okręg nr 8
Kościuszki od nr 1 do 58, Piaskowa, Kościelna, Zamkowa, Strumykowa, Księdza Kanonika Thiela

Barbara Rebelska (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 82
Tadeusz Jan Mendyk (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 171

okręg nr 9
pl. Wolności, Wąska, Wodna, Łąkowa, Gdańska, ppłk. Z. Orłowskiego, Podgórna, pl. Bartoszka, Putza, pl. Powst. Wielkopolskich, S. Kwaska

Alicja Teresa Maciejewska (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 96
Stefan Radomski (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 188



OBWÓD nr IV
Przedszkole nr 1 ul. Rolna 2, Czarnków

Ilość uprawnionych: 1926
Ilość głosujących: 1042

Wybory burmistrza:
Adam Górzyński: 220
Franciszek Strugała: 811

okręg nr 10
os. Słoneczne, os. Ogrodnicze, Chodzieska, Zielona

Marek Józef Wylegała (lista nr 1 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej) - 54
Jan Modławski (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 159
Hanna Maria Nowak (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 161

okręg nr 11
Poznańska, Pogodna, Myśliwska, Kwiatowa, Sikorskiego, 51, 55, Jasna, Okrężna, Orzechowa, Cicha, Rolna, Działkowa

Piotr Florian Izydor (lista nr 1 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej) - 70
Andrzej Janyska (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 138
Zdzisław Walery Chwarścianek (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 145

okręg nr 12
Sikorskiego 30, od 32 do 49, Al. Brzezińska, Widokowa, Janka z Czarnkowa

Joanna Monika Dymek-Hellak (lista nr 1 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej) - 87
Anna Gibas (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 40
Paweł Siemiński (lista nr 18 - KWW Samorządowa Wielkopolska) - 75
Zbigniew Kazimierz Kazrath (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 86



OBWÓD nr V
Miejska Biblioteka Publiczna (Muzeum), ul. Wroniecka 32, Czarnków

Ilość uprawnionych: 1789
Ilość głosujących: 853

Wybory burmistrza:
Adam Górzyński: 184
Franciszek Strugała: 647

okręg nr 13
Sikorskiego od nr 1 do 29, 31, Staromiejska, Bednarska

Adrian Skrzypczak (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 105
Barbara Lipska (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 138

okręg nr 14
Siedmiogóra, Kręta, Wiosenna, Krzyżowa, Harcerska

Anna Bożena Bielejewska-Bugajewska (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 125
Piotr Paweł Pawłowski (lista nr 18 - KWW Samorządowa Wielkopolska) - 113
Marek Kazimierz Ambicki (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 59
Dorota Szmyt (lista nr 20 - KWW Samorządni) - 21

okręg nr 15
Wroniecka od nr 1 do 73, Rzemieślnicza, Boczna, Sosnowa, Lipowa, Brzozowa, Ukośna, Jesionowa, Zamknięta

Renata Bogusława Wujec (lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP) - 68
Jacek Kowalski (lista nr 18 - KWW Samorządowa Wielkopolska) - 96
Mariusz Łukasiak (lista nr 19 - KWW Jutro dla Czarnkowa) - 97
O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startową  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl
© Marcin Małecki Jacek Dutkiewicz 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.