Dzisiaj jest: 18 listopada 2017, sobota.  Imieniny: Agnieszki, Anieli, Romana, Stanisława, Tomasza

R E K L A M A

free counters

W MIĘDZYZDROJACH NA MEDAL

W dniach 2-3 wrze¶nia br. w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbył się VII Międzynarodowy Turniej Weteranów w Tenisie Stołowym. Wzięło w nim udział 120 zawodników. Wyst±piła czołówka najlepszych tenisistów weteranów z Polski, Niemiec, Rosji i Danii. Gwiazd± turnieju był Duńczyk Niels Ramberg wielokrotny Mistrz Europy i ¦wiata.

W turnieju brało udział pięciu zawodników Klubu Tenisa Stołowego Plastmet - Noteć Czarnków. Za największ± niespodziankę turnieju uznano zdobycie drugiego miejsca i srebrnego medalu w grze podwójnej w kategorii 50-59 lat. Postarała się o to para Bogdan Nawrot i Adam F±ferek. Druga nasza para deblowa w kategorii 40-49 lat Daniel Górzny i Jacek F±ferek zajęła pi±te miejsce. W turnieju gier pojedynczych zawodnicy KTS Plastmet - Noteć Czarnków zajęli miejsca: kategoria 40-49 lat - Daniel Górzny 13, Jacek F±ferek 16; kategoria 50-59 lat - Adam F±ferek 11, Bogdan Nawrot 13; kategoria 70-74 lat - Jan Staszczyk 6.

Prezes i graj±cy trener czarnkowskiego klubu Jan Staszczyk w meczu ćwierćfinałowym przegrał 3:0 z Mistrzem ¦wiata i Europy Nielsem Rambergie. Duńczyk został zwycięzc± turnieju w kategorii 70-74 lat pokonuj±c w finale aktualnego Mistrza Polski Weteranów Edmunda Renkla.
JS

O serwisie  |   Dodaj do ulubionych  |   Ustaw jako startow±  |  Czarnkow.pl  |   NetBase Czarnkôw  |  Strony WWW o Czarnkowie
Redakcja Czarnkow.INFO: 64-700 Czarnków, os. Parkowe 22U, tel./fax (067) 356-68-35, czarnkow.info@onet.pl