Strona główna     UrzÄ™dy     Kultura i atrakcje     W mieÅ›cie     Archiwum
Dzisiaj jest: 26 kwietnia 2024, piÄ…tek.  Imieniny: Klaudiusza, Marii, Marzeny, Ryszarda

free counters

DRUGA PORAŻKA SIATKARZY

W sobotę, 27 października, w sali Szkoły Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu siatkarze MKS Steico Noteć Czarnków zmierzyli się z drużyną KS OPP Powiat Kołobrzeski. Po zaciętej, trwającej cztery sety walce, czarnkowianie musieli ulec przewadze lepszego przeciwnika.

Pierwszy set zawodnicy z Czarnkowa przegrali 25:22, pomimo wcześniejszego prowadzenia 18:20. Końcówka seta należała jednak do gospodarzy, którzy złapali wiatr w żagle i skutecznie kończyli niemal każdą akcję. W drugim secie scenariusz gry okazał się podobny. W pierwszej połowie zawodnicy z Kołobrzegu tracili trzy punkty do gości, aby znów w końcówce odrobić straty i wygrać 25:21. Trzeci set miał podobny przebieg do dwóch poprzednich, z tą różnicą, że to zawodnicy z Czarnkowa odrabiali straty, by ostatecznie od stanu 23:20 wygrać do 23. Ostatnie akcje zostały przeprowadzone wręcz podręcznikowo, co mogło wróżyć sukces w kolejnych starciach. Niestety w czwartym secie znów triumfowali gospodarze, pokonując gości 25:23. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Kołobrzegu 3:1 i jednopunktowym spadkiem w tabeli zawodników Noteci. Następny mecz czarnkowianie rozegrają również na wyjeździe, a ich przeciwnikiem będzie ostatni w tabeli zespół SMS Police.